امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152855
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 393
به گزارش پیروان مــوعــود، در پی جنایات آل‌سعود و کمبود شدید مواد غذایی و آب آشامیدنی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار کودک یمنی از سوء تغذیه رنج ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی جنایات آل‌سعود و کمبود شدید مواد غذایی و آب آشامیدنی بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار کودک یمنی از سوء تغذیه رنج ‌می‌برند.

بنابر گزارش رسانه‌ رسمی یمن، کودکان یمنی بزرگ‌ترین قربانیان محاصره و بمباران جنگنده‌های سعودی هستند و هزاران کودک که در استان‌های مختلف این کشور به شهادت رسیده‌ یا زخمی شده‌اند، نشان از سطح وسیع این جنایات دارد.

گفتنی است جنگنده‌های ائتلاف عرب به رهبری عربستان تاکنون بسیاری از مدارس، بیمارستان‌ها و پارک‌ها و دیگر مراکز مختص کودکان را در یمن به طور کامل ویران کرده‌اند. 

بمباران‌های پی در پی، شهادت و زخمی شدن شمار زیادی از مردم بی‌گناه، تخریب منازل و بیمارستان‌ها و زیر ساخت‌ها، کمبود امکانات بهداشتی، نبود آب و غذای سالم و کافی، سوءتغذیه، شیوع انواع بیماری‌، استفاده از گازهای سمی ناشی از بمب‌های ممنوعه جنگنده‌های سعودی از جمله مشکلاتی است که از آغاز تجاوز سعودی‌ها به یمن مردم این سرزمین با آن مواجه هستند.

نزدیک به ۷ ماه است که مردم یمن رنگ آسایش را ندیده‌اند و جنایات رژیم سعودی  تحت حمایت اسرائیل و کشورهای غربی مدعی حقوق بشر و با سکوت سازمان‌های بین‌المللی ادامه دارد.

در ادامه تصاویری را از کودکان یمنی مشاهده می‌کنید: تصاویری تکان‌ دهنده از سوء تغذیه کودکان یمنی

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها