امروز : پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 9
۱۰:۱۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 152905
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۰۰:۰۰
تعداد بازدید: 2707
علی اکبر رائفی پور:
یک عبارتی در زیارت حضرت عباس(ع) است که تکان دهنده است این عبارت در زیارت نامه حضرت مسلم نیز امده است می فرماید:لعنت خدا بر کسی که تو(عباس(ع)) را نشناسد !!!ادم فکر که میکنه میگه نکنه با خوندن این زیارتنامه من دارم خودم رو لعن میکنم؟؟!!فکر که میکنی میگی ایشون چه سانی داشتند که چنین شعاری براش پیدا شد؟؟

علی اکبر رائفی پور:

علی اکبر رائفی پور در توضیح شعار کلنا عباسک یا مهدی گفت:همه ی ما ادعا می کنیم کلناعباسک یامهدی هستیم که سخت وثقیل است اما دوست داریم به این ادعا نزدیک شویم منتها این اگاهی مستلزم دو مسئله است :1-حضرت عباس(ع)چگونه بوده اند؟چرا اسم دیگری انتخاب نکرده ایم مثلا علی اکبر(ع)؟ 2-حال که حضرت عباس(ع)برای امام حسین اینگونه بوده اند ما چگونه میتوانیم عباس امام زمان خود باشیم؟

یک عبارتی در زیارت حضرت عباس(ع) است که تکان دهنده است این عبارت در زیارت نامه حضرت مسلم نیز امده است می فرماید:لعنت خدا بر کسی که تو(عباس(ع)) را نشناسد !!!ادم فکر که میکنه میگه نکنه با خوندن این زیارتنامه من دارم خودم رو لعن میکنم؟؟!!فکر که میکنی میگی ایشون چه شآنی داشتند که چنین شعاری براش پیدا شد؟؟

حرف سنگینی است لعنت خدا برکسی که تورا نشناسد،حق تورا نشناسد ؟مگر حق او چیست؟

برای شناخت ایشان مواردی هست:1- مورد اول وشاخص در مورد ایشان ادب این بزرگوار است ،ادبی عجیب .که شما میبینید یکبار امام حسین(ع)را برادر خطاب قرار ندادند.شما فرض کنید برادرتان به مسئولیت بزرگی برسد بعد شما فراموش نکنید،ایشان نگفتند ما هر دو فرزند امام هستیم هردو یابن امیرالمومنین هستیم ،دو زانو در محضر امام می نشستند.ایشون رو سید ومولا خطاب می کردند.چون می دانستند این اقا برادرش است اما در اصل ماجرا او امام زمانش است .ماهم وقتی به ائمه سلام می دهیم به امام زمان (ع) که میرسیم دست برسر خود میگذاریم.امام رضا هم میخواستند به ایشان سلام بدهند این گونه سلام میدادند.امام صادق(ع) می فرمایند:اگر او را درک میکردم تمام عمر خادم اوبودم.امام علی (ع) بالای منبر اشک می ریختند میگفتند:اشک من از شوق این که یک روز بتوانم اورا ببینم.خب ایا ما در زندگی شخصی خود این ادب رو برای امام زمان (ع) ومقام ولای ایشان قائل هستیم؟؟!!

این عبارت برای حضرت مسلم (ع) هم نقل شده است ایشان دیگر نه فرزند امام هستند نه برادر امام.سلیمان به ایشان گفت: من صحابه ی پیامبر هستم، عاشق پیامبر هستم اما تورا قبول ندارم حداقل حرفهایی که تو میزنی را قبول ندارم .درک نمیکند که جایگاه مسلم(ع) مهم است، درک نمیکند که مسلم نایب امام زمانش است ،امام زمان حکم خود را به ام مسلم زده است که مسلم به کوفه برو تو جانشین من هستی و ای مردم هرچه مسلم گفت حرف من است.اینجاست که میگویم طرف نهایت ادب رو نگه داشته اما به مرحله ی بعد نرسیده.امکان نداره که شما برای امام زمانت کاری انجام بدهی اما به کسایی که برای جبهه ی او کار میکنند کمک نکنی و حسودی کنی.این مسئله بیداد میکند یعنی اصلا فراموش میکند این کار با نیت امام زمان(ع) انجام میشود دائم در حال زیر اب زدن است .یهودی ومسیحی وتکفیری به ظاهر مسلمان دورهم جمع شده اند ،مثلث تشکیل داده اند برای له کردن شیعه اما اینجا دو تا بچه شیعه رو نمیتونی کنارهم نگه داری.خب این ادم مدعی کلناعباسک نیست!!!!به همین سادگی کلنا عباسک یا مهدی!!!از قضا من به شما بگم مقام ولایت به کسایی واگذار میشه که پذیرشش رو خدا در اونها قرار داده.پیامبر(ص) اسامه را فرمانده لشکر انتخاب کردند گفتند بروید از اواطاعت کنید،نتوانستند!پیامبر (ص) فرمودند خدا لعنم کند کسی را که از اسامه سرپیچی کند.خدا به پیامبر(ص) فرمود باید بالای منبر دست علی(ع) سی ساله روببری بالا تا در ساختار قبیله ی که سن بالا رئیس می شه اورا بپذیرند.مگر برای خدا کاری داشت موقعیت سنی علی(ع) را گونه ای قرار دهد که در ان زمان بزرگتر باشد !!؟؟؟نه میخواست بپذیرند.

به خاخام های پیر میگوید پیامبرشما این طفل یک روزه است، به دنیا امد گفت من پیامبر خدا هستم ،به من کتاب داده است.امام صادق(ع) می فرماید شیطان جز با شیعیان ما کاری ندارد.چرا؟؟چون اینها در صراط مستقیم هستند خطرناک هستند بقیه که خارجند.جماعتی که دنبال کار مهدوی هستند با زیراب زنی به جایی نمی رسد ، چون داره زیر اب کسی رو میزنه که برای امام زمان کار میکند.

زیارت امام  که میروید میگویند اذن دخول بخوان توی اذن دخول از خدا وپیامبر وفرشتگان درگاه اون امام اجازه ورود میگیری چرا؟؟چون این مکان زیارتگاه اوست،چون محضر امام زنده است.روایت داریم امام زمان(ع) روی همون فرشای پا میذاره که شما راه میرید.درهمان بازار هایی رفت وامد داره که شما هستید.

ایا حاضر وناظر برمانیست؟؟؟پس ادب رفتاری رو حفظ کنیم.ادب گفتاری وحتی فکری.مومن اجازه نمیدهد نسبت به مومن دیگر فکر بد به ذهن اوبرسد.

2-مورد دومی که در ایشون شاخص هست،وما باید کسب کنیم تا شعار بدهیم :ناصح بودن ایشان است.نه به معنای نصیحت کردن به معنای خیرخواهی .به معنی واقعی کلمه به دنبال خیر بودند.حالا خیر کیست؟؟!!همان امام زمانش!

خیر دنبال اوست،می فرماید:امامانی که هدایت میکنند به امر ما و ما برانها وحی کردیم.فعل خیر را نمیگوید ،میگوید هرکاری از اوسر بزند خیر است.این رو حضرت زهرا (س) میدانستند،برای همین وقتی امام علی(ع) را میبردند فریاد زد: یاعلی خیرک خیری وشرک خیری.

این ناصح یعنی تمام افعال او خیر است.روز عاشورا یکی از یاران امام به ایشون فرمود اقا وقت نماز است امام(ع) به او فرمودند :خدا تورا از نمازگذاران قرار دهد این فرد ادم خوبی است اما نه به خوبی عباس(ع) چون اونجا حضرت نرفتند به امام بگویند وقت نماز است زیرا به خود می گوید من به امام زمان بگویم اقا مراقب باش نماز اول وقت از دست نرود؟؟!!!مگر او غافلست؟؟!!

این جاست که ادمی را میبینی که در وهم وخیال باطل است  وبافته های خود را پی میگرد وفکر میکند برای امام زمان کار میکند ،فقط به این ادم باید گفت مارابه خیر تو نیاز نیست شر مرسان.قران هم بیان میکند:اذا قیل لهم لاتفسدوا فی الارض جواب می دهند: نحن له مسلمون!!!اینا خودشون عامل فساد هستند.این زیاد است بین مدعیان مهدویت.تا امام زمان را نشناسی چگونه میتوانی کار مهدوی کنی ؟؟تاسیره ای اهل بیت رو نشناسی چگونه میخوای کار مهدوی کنی؟؟؟وقتی فهمیدیم شان امانت چیست میتوانیم کار مهدوی انجام دهیم.

در مراسم یادواره شهدا بودیم .مداحی شعرش رو نشون داد که میخوام این رو بخونم.گفتم جان مادرت اینو نخون.مضمونش اینطور بود که شهدا رفتند خوش به حالشون شماهایی هم که مدل موهاتون فلان عذر میخوام خاک برسرتون!!!یعنی اون شعر خونده می شد به پنجاه درصد حضار فحش داده می شد.گفتم این امروز امده پای این مراسم نشسته میخوای کاری کنی بره!!!؟؟؟بیا بگو شهدا با مرام بودند خیلی از شما با معرفتید اهل خیانت نبودند نه مالی و نه ناموسی.اینارو بگو تا اونیم که فلان طوره عوض بشه.بریم ببینیم سیره ی اهل بیت در برخورد با مردم چگونه است!طرف به امام فحش میداد امام بهش می فرمود اومدی اینجا جای خواب داری!!!!

اهل بیت دین رو در عملشون نشون دادند نه به حرف، اگه حرفی بدون عمل باشه یعنی ضمانت اجرایی نداره.قانون غلط درست اجرا بشه بهتر از قانون درستی که غلط اجرا بشه.وهابی اومد پیش من گفت من اعتراف میکنم مدهب شما کاملترینه گفتم پس چرا شیعه نمیشی ؟؟؟گفت چون ضمانت اجرایی نداره.گفت ما وهابیت پراز غلطه اما همون رو داریم اجرا میکنیم.البته اون مغلطه می کرد اما همون هم برامن درد اور بود .

3-سومین شاخصه حضرت این بود که خواسته های امام رو به خواسته های خود ترجیح میداد واصلا خواستی نداشت جز خواسته ای امام(ع).امام حسین(ع) هشتم دی الحجه میخواهند از مکه راه بیفتند ، عبدالله بن زبیر :یا حسین نرو.عبدالله بن جعفر:کجا داری میری و.... هرکسی یک حرفی میزنه وبه گمان خود امام را نصیحت میکنه تازه نصفشون هم مفسر قران هستند.اما عباس(ع) کلمه ی حرف نزد.

شبی که شمر ملعون با توجه به عهدهای قبیله ای که داشتند به خاطر هم قبیله بودن با مادر حضرت برای ایشان امان نامه اورد، حضرت امان نامه را پاره کردند وگریه می کردند که دشمن در من چه خلای دید که جرات کرد چنین کاری کند.

ماخیلی جاها خواسته ی خود را بر خواسته ای امام زمانمان ترجیح می دهیم.یکی از دوستان تعریف میکرد برای امام حسین(ع)مراسمی بود در روضه یک نفر لطمه زده بعد مراسم بهش گفتم:دیدی خون کجاها ریخته شد ؟؟؟میگفت میخواست منو بزنه میگفت خونی که برا امام حسین (ع) ریخته بشه نجس نیست!!این ادم دوست داره خواسته های خودش رو در قالب دین ببره وبعد که ب حرفش مخالفت کردی با او مخالفت نکردی از نظر او با دین وبا خدا مخالفت کرده ای .

در زیارتنامه حضرت عباس(ع) میخونی :المطیع لله ولرسوله ولامیرالمومنین وللحسن وللحسین ، گوش به کلام امام بود ،سخن امام خارج میشد اطاعت میکرد.خودم چی میخوام رو باید کنار گذاشت.

ادمی میشناسم بخاطر اینکه کاری که دوست داره رو انجام بده تا حالا چند مرجع عوض کرده.اونایی که حکم به شهادت امام دادند نماز میخوندند ،قران میخوندند ، الله اکبر میگفتند .همین داعش نماز میخونه.

چرا باب الحوائج شده؟؟؟تنها امامزاده ای که نماز زیارت دارند ایشان هستند.

اقای بوده بحث مالی امام زمان دستش بود گفتم برات حدیث میخونم.گفت:اگر کارمو سخت میکنه نخون!!!براش خوندم.به حدیث توجه کنید:فردی در زمانی که نواب امام زمان بودند برای ایشون نامه نوشته که ،زمینی هست وقف خاندان شما اما بایر ،من حاضرم پولی خرج کنم واون رو اباد کنم ووقتی محصول داد از فروش محصولش هزینه های که خرج کردم رو بردارم منتی هم ندارم، شما از سال بعد اختیار زمین رو دارید .پاسخ امام زمان(ع):می فرمایند:به شما چه ربطی داره که در مال ما تصرف کنید.

لعنت خدا و ملائکه وپیامبرانش وهمه ی جن وانس برکسی که یک درهم از مال ما اهل بین را بخورد.

ایا جمهوری اسلامی قد علم کرد که به ظهور برسه؟؟؟قطعا همینطوره والا باطل است جمهوری که به خاطر خود ومنافعش قد علم کند.پس اقایونی که مسئول بیت المال این جمهوری هستند عادی به ان نگاه نکنند.

عباس بن علی(ع) امام زمان خود را میشناسد ودقیق نگاه میکند که او چه میخواهد.میدونید خود حضرت چی میخواد؟؟؟

میفرماید:بعد از علی اکبر(ع)،گفتم من برم انتقام بگیرم امد نزد حضرت فرمودند:بعد از علی اکبرسینه ام می ترکه.امام فرمودند:برو اب بیار.رفت به سردار سپاهش فرمود برو اب بیار شما مخالفتی دیدید؟؟؟وچه اب اوردنی!وقتی حرف اب میشه دیگه بقیه مسائل مهم نیستند،براش مهم نیست دستش قطع میشه ،فقط مشک چیزیش نشه ،چرا؟؟؟چون حرف امام زمانش است.دست چپ که قطع میشه میگیره به دندون مبادا حرف امام زمین بیفته.کجا کار حضرت یکسره میشه؟؟؟اونجایی که تیر به مشک میخوره ،تیر به تمام ارزوهای عباس(ع) میخورد،تیر میخوره به حرف امام زمانش براهمین خجالت میکشه ،نتوسته حرف امام رو عملی کنه اما تمام سعیشو کرده.

3- حضرت عباس (ع) عصمت اکتسابی داره،ایشان در امام زمانش حل میشه.دوست داره میشه با امامش مشارکت داشته باشه،حتی میاد و در مصیبت امامش هم شریک میشود.توجه کنید:برادرانش رو جمع کرد ازشون بیعت گرفت که تا ما زنده ایم امام به میدان نمی رود،واینکه شماها زودتر از من به میدان برید،پرسیدند چرا؟؟فرمود امام امروز داغ برادر میبیند.میخواهد در داغ برادر دیدن هم شبیه امامش باشد.او شبیه امام زمان شدند را میداند.

شما تو تیم های ورزش راهنمایی و دبیرستان میبینید پیراهن فلان بازیکن با همون رنگ و شماره رو میپوشه چون دوست داره شبیه باشه،میل به شبیه شدن دارد.

طرف روایت میخونه که امام علی(ع) بعد از نمازش فلان کار را انجام میده،اوهم انجام میده چون میخواد شبیه امام باشه حتی اگه دلیلشم نداند.

روز عاشورا وقتی حضرت بالای سر عباس(ع) امدند و سرشون را به زانو گرفتند حضرت سرش رو گذاشت زمین امام پرسیدند چرا؟فرمود چون کسی نیست امروز سر تو دا به زانو بگیرد.این ها ادا نیست.تازیر شکم اسبش توی اب بود اب رو بالا اورد ریخت گفت امامم تشنه است من هم باید تشنه باشم.او اب خورد منم میخورم.از من میپرسی عباس(ع) از خدا خواست دو دست و چشمانش را بگیرد چون به اب خورده بود و به اب افتاده بود.

من وتو میتونیم عباسی باشیم، وقتی میگی ما همه عباس تو هستیم ،وقتی شعر یک نفز این باشه درگیر میشه مثلا الان نظر امام زمان من درباره ای حادثه منا چیه؟؟داغداره؟؟اگه امام زمان الان بود این کارو انجام میداد؟؟؟یا نه؟؟؟؟این حرف رو میزد یانه؟؟؟این پول رو برمیداشت یا نه؟؟این فعل رو انجام میداد یانه؟؟جلوی 99 درصد کناه ها رو میگیره.

در زیارت نامش میگوید بما صبرت عباس(ع) تو اهل صبر بودی .جای دیگه میگه صابروا وجاهدوا.یعنی امروز باید برای امام زمانت اهل صبر باشی.این ویژگی اخر الزمان است سوره عصر می فرماید:غیر از کسانی کهایمان اوردند و عمل صالح انجام دادند ... این ها هستند که حق را می شناسند.حق کیست؟؟امام زمان(ع)

4-یه جای دیگه میگه العبدالصالح عبد خدا بودی و چه عبدی!!مهمترین مقام عبد بودنه.  از رسالت بالاتره توی تشهد میگیم عبده و رسوله،یعنی اول عبد بودنش رو میگی بعد رسالتش رو.بالای سر قبر اقای بهجت میروی نوشته العبد،بنده بوده. ماچقدر به بنده بودنمون میرسیم؟؟؟کسی که میخواد برای امام زمان (ع) کار کند،چقدر به نمازش دقت داره؟چقدر به حرام و واجب ومستحبش دقت داره،بنده خدایی بود نمازش رو مینداخت سه دقیقه به قضاشدن میخوند با سرعت نور.

می گفتیم چرا نمازتو نخوندی ؟میگه داشتم برا امام زمان کار میکرد!!!مگه میشه تو کار امام زمان نقض غرض صورت بگیره؟!اصلا او امده برای نماز.بگی امام زمان رو دوست دارم این دوست داشتن به درد خودتت میخوره دوست داشتن اهل بیت کار خیلی خوبی است اما هنر مهمی نیست.مگه چه بدی داشتن که بخواد بدت بیاد؟؟!!گبر و مسیحی و... هم عاشق این خاندان میشن.جرج گرداک ببین در وصف امام علی(ع) چه کتابی نوشته !چارلز دیکنز هم درباره ای امام حسین مطلب گفته .مگه میشه از امام حسین (ع) بدش بیاد؟؟!!

توفرانسه یه نفر میاد شجاعه جلو ظلم می ایسته همه بهش احترام میزارن واگه کسی بهش توهین کنه باهاش مقابله میکنن امام حسین(ع) که جای خود داره.

احترام بزارید به عقاید مردم،خدالعنتشون کنه غالب مردم امام هادی رو دوست دارن به چه حقی به ایشون توهین می کنند؟؟!!خیلی جالبه بعضی افراد تو یه موقعیت های یهو چشمشون باز میشه و متوجه اند یه جاهای نه .یه جا خفاشند یه جا عقاب !کدوم طرف بالاخره.

5-توی زیارت نامه نکته ای هست می فرماید:انت مقیت علی بصیره

بصیر بوده،نگفته چشم داره میبینه نه.میگه دقیق میشد ،راحت بازی نمیخورد.ادم بصیر به سادگی بازی نمیخوره.معصوم فرموده:خدا رحمت کند عمویم عباس را چه بصیرتی داشت. بصیرت نفوذ کننده ،بصیرتی که با یک تق باز بشه نه. یه خبر 

 

میشنوه این درسته دوباره یکی دیگه اون درسته.بیدیست که به هر بادی می لرزه.انسان باید استحکام داشته  باشه مبنا داشته باشه.طرف اومده میگه میخوام موسسه بزنم برا مناظره با اقلیت ها .میگم بنیه ات چطوره نری ابروریزی کنی گفت نه فولم الحمدلله .دوتا سوال در مورد اقلیت ها ازش پرسیدم خدا شاهده چنان گیر کرده بود که وقتی داشت میرفت گفت جواب اون دوتا سوال چی بود.!!!

عباس بن علی(ع) بصیرت داره ،ته ماجرارو میبینه.باید زحمت کشید اونوقت وقتی خدا ببینه میخوای بهت میده.

دائم پست میزارم میگم از سر بریدن این داعشی ها فیلم نذارید،این استراتژی خود اونهاست میخوان مردم بترسند.تو داری تو زمین کی بازی میکنی.اون طرفی هم باید بصیرت داشته باشی ،سربریدن رو هرکسی میتونه انجام بده فقط کافی قسی القلب بشه بعد براش عادی میشه .فیلمش هست چاقو داده دست بچه داره سر عروسک میبره اینجوری تربیت بشن همون طور بار میان.ازشون نترسید اوناها هیچی نیستند ما از سیعه سلحشور تر نداریم.یه بار دیگه هم عرض کردم من هم عراق رفتم هم سوریه تو ایام جنگ هم رفتم نگاه میکنی میبینی یه خط رو دوتا بچه شیعه نگه داشتن ،تعجب میکنی اون طرف 50 ،60 نفر این طرف دوتا بچه شیعه.محکم ایستادن اونا باورشون نمیشه این طرف ابهت وهیبت از اون طرف اونا رعب و وحشتی که خدا در دل اونها می اندازد.

یکی پیامکی داده حادثه منا از نشانه های ظهوره منبع روهم گفته ،خوشحال میشه پشت سرهم پخش میکنه بعد میری حدیث رو نگاه میکنی میبینی اصلا یه موردشم به حادثه منا نمیخوره.توحدیث گفته اون حادثه بعد از صیحه اتفاق میفته!کدوم صیحه؟؟میگه خون از رمی جمرات رخته میشه!خونی ریخته نشد.

چرا اینطور شد چون فهم دینی درست نیست!یه جایی هم حرف شما درسته اما صلاح نیست بگید،جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت.چون شنونده شاید اون بصیرت تو رو نداره هرچند صبح تاشب سر به سجده باشه.

شمر جانباز جنگ صفین بود یعنی یکم شمشیر محکم تر میخورد الان شهید شمر بود.ادم میگه چطور میشه این ادم اینطور میشه؟؟؟

یکی از نقل هایی که برای ابن ملجم هست میگه:ابن ملجم داشت رد میشده،صدای گریه زنای که تو جنگ صفین کسی رو از دست داده بودن میشنوه یکی میگفته اه ای علی با اهل قبله جنگیدی پسرم سه روز بود ازدواج کرده بود.اون اه وناله داشت اما ابن ملجم احمق بود نمیفهمید به چهارتا گریه زنونه برگشت چیکار کرد!!تو دعای ندبه میگه یکی از شقی ترین اخرالزمان ابن ملجم است.یعنی رفته یه جایی رو برای خودش تصرف کرده که تو خیالت راحت اگه بدهم باشی شقی ترین نمیشی.ابن ملجم از یاران امام بود بصیرت نداشت.امروز باید سواد رسانه ای روببریم بالا کلاس بزاریم.همایش بزاریم سواد وتحلیل مردم رو ببریم بالا.

زبیر تعبیر غلط داشت فکر میکرد امام حسن وامام حسین(ع) وامام علی(ع) قاتل عثمان بودند.از امام بدش میومد هرجا امام خیمه میزد او حرکت میکرد،امام (ع) اوردش ده دقیقه باهاش بحث کرد کلا عوض شد.گفت خدا منو ببخشه که به تو فرزند پیامبر(ص) بد گمان شدم .همسرش رو طلاق داد.به امام فرمود:در رکابت می جنگم واگر 70 بارکشته شوم وخاکسترم رو به اب بدن بازهم زنده میشوم و در راهت میجنگم.

این لازم است،باید تمرین کرد بله بخشی خدادادی است اما بخش قابل توجهی اکتسابی است باید یاد گرفت.امروز کور نشیم ببینیم که برسر حادثه منا چه کسایی دارند از ال سعود حمایت می کنند.دیگه واقعه انقدر واضح و تو چشمه اما بعضی ها نمیخوان بفهمند.خدا عمدا داره کاری میکنه که اونی هم که چشماش نمیبینه بفهمه.اون نوری زاده که اون طرف همش داره کار میکنه که بگه تقصیر حاجی ها بوده یا اون دونوجوانی که بهشون تجاوز شده مواد در مقعدشون پنهان کرده بودند اینا داشتن میگشتن!!!اخه مگه میخوان زیره به کرمان ببرن ازجده بخوان مواد ببرن ایران!!!!!

انسان باید حافظه تاریخی داشته باشه امام علی(ع) به امام حسن(ع) فرمودند:یا حست تاریخ دست هارو میکند.درهمین مملکت خودمون جبهه های مختلفی وبا سرعت برای حادثه منا تشکیل شد.بررسی این جبهه ها به ادم بصیرت میده تحلیل سیاسی میده.

6-نکته ی اخری اینکه عباس بن علی (ع) مجاهد بود،زیارتنامه ایشان رو امام صادق (ع) نوشته اند.جهادگربود میدونید یعنی چی؟؟؟یعنی خستگی ناپذیر بود.یعنی کسی که تمام تهدید هارو به فرصت تبدیل میکند.میگه حالا که اتفاق افتاده دست من نبود باید درستش کنم اگرم دست من بوده اشتباه کردم حالا درستش میکنم.اما بعضی هستند فرصت هارو ازبین میبرند.مملکت ما بهترین فرصت ها و منابع رو داره میتونه کالا تولید کنه ارزان تر از چین اما با کیفیت اما عرضه نداریم،خسته میشیم،در صورتی که باید جهادی عمل کرد در اقتصاد و فرهنگ هم باید جهادی عمل کرد.شهدا در زمان جنگ اینطوری عمل میکردند تمام دنیا در مقابلشون بود دست خالی بودند اما کارهای خاص میکردند.امروز هجمه زیاده بخصوص در زمینه فرهنگی اما این باعث دلسردی نمیشه.به من میگویند در مورد دشمن اینطوری میگی گنده میشه نه تو ترسویی،دشمن اینه ومیتوانیم هم جوابش رو بدهیم.دشمن روباید شناخت نه گنده تر نه کوچیک تر .همونی که هست اما اگه ایمان داشته باشی،توکل داشته باشی خداباماست خدا بزرگتره یا بمب اتم اونها؟؟؟؟!!!این به این معنا نیست که من به موشکم نرسم نه اما اصل لاحول ولاقوه بالله است.خداوکیلی شما به دعوایی برو ،شما هفتاد نفر اونطرف سی هزار نفراز اول ماجرا چی میگی؟؟!!تمام دیگه!!!!عباس بن علی عین یک پیروز مند از اول ایستاده بود.خب حالا از کجا اب بیارمبرنامه اصلی اب اوردن.هدایت میکرد نبرد را

 لینک دانلود مستقیم|MP3

 

آخرین اخبار
پربازدید ها