امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152922
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۲۸
تعداد بازدید: 555
قاضی سوری :
قاضی بین‌المللی سوری با تاکید بر اینکه خون شهدای ایران و حزب‌الله در جبهه ضد صهیونیستی هدر نخواهد رفت، گفت: تاریخ نشان داده که ملت سوریه حیات خود را در مقاومت می‌بیند و هر چقدر زمان ببرد دست از مقاومت تا پیروزی نهایی نمی‌کشد.

قاضی سوری :
به گزارش پیروان موعود؛ «هیثم حبیب عبدالرحمن» قاضی بین‌المللی سوری سفر بشار اسد، رئیس جمهور کشورش به روسیه را همچون صاعقه‌ای در گوش نظریه‌پردازان پروژه وهابی-صهیونیستی و زلزله‌ای در کشورهای غربی توصیف کرد.

وی تاکید کرد: سفر اسد مؤید این قضیه است که روسیه، سوریه، ایران و چین در جبهه واحدی هستند و هماهنگی‌ها و دیدگاه راهبردی یکپارچه و منافع و تهدیدهای مشترک دارند.

وی سفر بشار اسد به روسیه را طبیعی و عادی همچون سفر به ایران، پکن و کشورهای بریکس خواند و گفت: نظریه‌پردازان پروژه غربی-وهابی-داعشی گمان می‌کردند که سوریه و رئیس جمهور آن تنها هستند و به راحتی می‌توان این کشور را سرکوب و تسلیم کرد، اما ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و برادران عزیز ما در جمهوری اسلامی ایران و دیگر متحدان سوریه پاسخ دردناکی به گردانندگان تروریسم دادند.

این قاضی بین‌المللی تاکید کرد: من معتقدم بشار اسد تنها رئیس جمهور سوریه نیست بلکه او نماد و رهبر جبهه‌ای شده که بیش از دو سوم جهان به آن پیوسته است.

وی ارتش، ملت و رهبری سوریه را خط اول دفاع از شرافت انسانی علیه فرهنگ کشتار و نابودی خواند و گفت: دمشق در واقع دروازه‌ای رو به جهانی جدید است، در پایتخت سوریه جلوه‌های خاورمیانه جدید و مقاومت توسط ملت، ارتش و رهبری آن ترسیم شده است.

عبدالرحمن گفت: امروز هم واقعیت‌ها آشکار و مشخص است که سوریه عرصه جنگ جهانی بین دو محور است، یکی محور غربی است که راه کشتار و نابودی و گسترش فرهنگ سینه شکافتن، گردن زدن و نبش قبور، تخریب مساجد و سوزاندن کلیساها را که همان فرهنگ مغول‌ها، تاتارها، صهیونیست‌ها و وهابی‌های داعشی را در پیش گرفته به بهانه اینکه به دنبال تحقق دموکراسی و حقوق‌بشر است.

وی افزود: محور مقابل آن، جبهه مقاومت است که برای دفاع از موجودیت خود و دفع خطر تروریسم از سر خاک و ملت خود مقاومت می‌کند و نمادهای این محور، سوریه و مقاومت اسلامی حزب‌الله و ایران هستند.

قاضی سوری گفت: هنگامی که خطر پروژه غربی-صهیونیستی- آمریکایی در سوریه جدی شد، قدرت‌های بزرگ و در راس آن روسیه، ایران، چین و کشورهای بریکس حمایت خود را از جبهه مقاومت علنی کردند و هیچ کدام از سوریه و ملت و رهبری آن دست نکشیدند.

وی افزود: ارتش، ملت و رهبری سوریه قریب به پنج سال در برابر پروژه وهابی-صهیونیستی مقاومت کردند، با وجود اینکه جهانیان و کشورهای عربی دست از حمایت از تروریسم نکشیده و تروریست‌ها را از کشورهای مختلف جهان به سوریه سرازیر می‌کنند.

عبدالرحمن گفت: بنابراین پاکسازی سوریه از لوث تروریسم واجب است، اگرچه نظام سوریه به موازات جنگ شهروندان مسلحی را که سلاح خود را زمین گذاشته و به آغوش وطن خود بازگشته‌اند بخشوده است.

این قاضی بین‌المللی تاکید کرد: ارتش سوریه سوگند خورده که این کشور را که با خون پاک فرزندانش آبیاری شده آزاد خواهد شد و من نیز می‌گویم دشمنان چه بخواهند و چه نخواهند، سوریه پیروز است.

وی افزود: شعار ما شهادت و پیروزی با هم است، ما گزینه‌ای جز پیروزی پیش روی خود نمی‌بینیم، بنابراین باید تروریسم، داعش، وهابیت و صهیونیسم به هر قیمتی و هر چقدر زمان لازم داشته باشد، سرکوب شود و برادران ما در ایران، حزب الله و روسیه با ما در یک جبهه و در نبرد سرنوشت مشترک به سر می‌برند.

عبدالرحمن گفت: با مقاومت ارتش سوریه و متحدان آن جهانی نوین متولد می‌شود که در آن از قطب‌گرایی و سلطه‌گرایی خبری نیست و امروز پایان امپراطوری آمریکا و صهیونیست‌ها آغاز شده است.

وی افزود: شاید آنها فراموش کرده‌اند که ما فرزندان صلاح الدین، صالح العلی، سلطان، ابراهیم، یوسف العظمه و حافظ اسد هستیم، ما ملتی هستیم که حیات و زندگی را در مقاومت می‌بینیم و هر چقدر هم طول بکشد ما پیروزیم و جز در برابر خدا سر تسلیم فرو نمی‌آوریم.

عبدالرحمن در پایان به روح پرفتوح شهدای ایران و حزب الله در سوریه سلام و درود فرستاد و خطاب به آنها گفت: منزلگاه جدیدتان در کنار ائمه اطهار و پیامبران و شهدا و بندگان مخلص و صادق پروردگار مبارکتان باشد.

انتهای پیام/654
 
برچسب ها: سوریه,حزب الله
آخرین اخبار
پربازدید ها