امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152972
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۰
تعداد بازدید: 480
به گزارش پیروان مــوعــود، افرادی که در اربعین در کربلا حضور دارند می‌توانند نایب الزیاره افرادی شوند که توانایی حضور در کربلا در روز اربعین را ...

به گزارش پیروان مــوعــود، افرادی که در اربعین در کربلا حضور دارند می‌توانند نایب الزیاره افرادی شوند که توانایی حضور در کربلا در روز اربعین را ندارند و پیش‌تر خود را معرفی کرده اند.

شریان نوشت؛ براین اساس معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تا بيست‌ونهم آبان ماه، آماده دريافت اسامی تمامی محبان و مشتاقان زيارت امام حسين(ع) و ياران با وفای ايشان در سراسر ايران است که بُعد مسافت و مشکلات ناشی از عدم رسيدن ايشان به کربلای معلی در اربعين حسينی و تجديد ميثاق با آن حضرت برايشان وجود ندارد.

شهروندان علاقه‌مند می‌توانند با ارسال نام و نام‌خانوادگی خود به سامانه پيامکی به شماره 2000183747، به زائران پياده‌روی اربعين حسينی نيابت داده تا از جانب خود و يا بستگانشان (چه آنان که در قيد حياتند و چه آنانکه به رحمت ايزدی پيوسته اند) زيارت اربعين را در کربلای معلی به جا آورند.

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اعلام اسامی مشتاقان از طريق بسته‌های نذری اربعين که در موکب علی ابن موسي الرضا(ع) در کربلا در اختيار زائران قرار خواهد گرفت، اين امکان را فراهم می‌کند.

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار