امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 152988
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۳۳
تعداد بازدید: 469
پیروان موعود خبر می دهد؛
ادموند، نماد همه انسان‌های آزاده ای است که برای یافتن نور حقیقت آن یگانه منجی موعود از مسیرهای صعب‌العبور می‌گذرند که در این راه متحمل رنج‌های فراوانی شده که با عشق سوزان و چشمه جوشان ایمان به آن وجود نازنین انتظار واقعی را به تصویر می کشد

پیروان موعود خبر می دهد؛

به بهانه صدور مجوز و انتشار کتاب « ادموند» ؛

«به‌جرئت می‌توان گفت که عصر حاضر، خطرناک‌ترین و حساس‌ترین پیچ تاریخی از مسیر تکامل و تعالی کتاب آفرینش به دست خداوند توانا را طی می‌کند و چه‌بسا در این پیچ انسان‌هایی که منحرف‌شده و به پرتگاه نیستی سقوط کرده و برای همیشه در تاریخ مدفون می‌شوند ، و چه‌بسا انسان‌هایی که در لحظه سرنوشت‌ساز گذر از مسیر با هوشیاری تصمیم گرفته و برای همیشه ماندگار می‌شوند.

ادموند، نماد همه انسان‌های آزاده ای است که برای یافتن نور حقیقت آن یگانه منجی موعود از مسیرهای صعب‌العبور می‌گذرند که در این راه متحمل رنج‌های فراوانی شده که با عشق سوزان و چشمه جوشان ایمان به آن وجود نازنین انتظار واقعی را به تصویر می کشد».

در سایه عنایت امام عصر (عج) و لطف پرودگار مهربان ، اولین رمان عاشقانه مهدوی که در نیمه شعبان نگارش و تالیفش به پایان رسید، به زودی مراحل چاپ آن هم به پایان رسیده و در دسترس علاقمندان به مطالعه قرار خواهد گرفت.

امید است که خداوند این قدم کوچک در راه امام زمان (عج) را از ما بپذیرد و باشد که در روز حساب مورد شفاعت ائمه اطهار علیه السلام قرار گرفته و در زمره شیعیان واقعی آنها باشیم.

اخبار تکمیلی تا دهم آذر ماه 1394 بر روی سایت پیروان موعود و یا از طریق کانال رسمی تلگرام این پایگاه ، صفحه اینستاگرام PEYROVAN_MOUOOD و 786taha متعاقبا اعلام خواهد شد.

به امید ظهور هر چه نزدیکتر آن حضرت ، ان شاء الله.

 

 

 

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها