امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153000
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۳
تعداد بازدید: 379
به گزارش پیروان مــوعــود، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران درباره ابعاد وصیت‌نامه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران درباره ابعاد وصیت‌نامه امام و نقل خاطرات از ایشان در جامعه امروز گفت: امام می‌گفت که آمریکا و صهیونیسم باید از اسلام بترسند. 

وی با بیان اینکه تحریم از سال 58 شروع شد، افزود:امام در وصیت‌نامه‌اش می‌گفت ما منزوی نیستیم اما برخی می‌گویند که ما منزوی شده‌ایم؛ برخی خودشان عوض شده‌اند، می‌گویند آمریکا تغییر پیدا کرده است. 

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه ذات آمریکا طبق وصیتنامه امام تروریسم دولتی است، اظهار داشت: باید به این نکته توجه داشته باشیم که امام تذکراتی که در وصیت‌نامه‌شان داده‌اند برای چه کسانی و چه زمانی بوده است. امام وصیت‌نامه‌اش را برای رئیس‌جمهور، رئیس قوه قضائیه، رئیس مجلس و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کرده است و مخاطب بعدی وصیت‌نامه ایشان مردم و ملت بوده است و سپس ایشان برای ملت وصیت کرده‌اند.

رحیم‌پور ازغدی با بیان اینکه وصیت‌نامه امام اصول انقلاب است، خاطرنشان کرد: امام به دولت و قوه مجریه درباره نفوذ غربگراها و صالحین در وصیتنامه‌شان تذکر داده‌اند که باید مدنظر قرار گیرد.

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار