امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15307
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، ضیافت «عسکراف» معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان در دیدار با کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌، ضیافت «عسکراف» معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان در دیدار با کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران با تبریک انتخاب رئیس جمهوری جدید ایران، انتخابات ایران را دموکراتیک و غرور آفرین خواند و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید نیز توسعه مناسبات دو کشور ادامه پیدا کند.

معاون رئیس پارلمان ملی جمهوری آذربایجان همچنین با اشاره به حمایت‌های ایران از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان، افزود: جمهوری آذربایجان به بیگانگان اجازه نخواهد داد که از خاک این کشور علیه ایران استفاده کنند.

در این دیدار جلالی نیز توسعه روابط دوستانه و برادرانه بین دو کشور را به نفع دو ملت و دو دولت خواند و گفت: نباید اجازه داد بیگانگان در مناسبات دو کشور خلل ایجاد کنند.

جلالی با تاکید بر اینکه حمایت از استقلال و تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان رویکرد تهران در قبال جمهوری آذربایجان می‌باشد، افزود: ایران معتقد است که بیگانگان تمایلی به حل مناقشه قره باغ ندارند.

کاظم جلالی به منظور شرکت در سی امین اجلاس کمیته اجرایی اتحادیه بین‌المجالس اسلامی به باکو سفر کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها