امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153082
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۱
تعداد بازدید: 1745
به همت دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف
نرم‌افزار جامع اربعین با قابلیت‌های پیام‌رسانی در عراق و مکان‌یابی و نقشه‌ی آفلاین، ویژه‌ی تلفن‌های همراه رونمایی شد.

به همت دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش پیروان مــوعــود، مراسم عزاداری اربعین حسینی (ع) در سال‌های اخیر بعنوان بزرگترین تجمع بشری که سالانه با شکوه و عظمت بیشتری برگزار می‌شود مأمن و ملجائی است برای بیش از 20 میلیون دلداده‌ای که از 60 ملیت جهان از روزها قبل، پای پیاده برای وصال با معشوق خود دل به جاده‌ها می‌سپارند و از نقاط مختلف راهی دیار عشق می‌شوند.

 

 

نرم‌افزار جامع اربعین با قابلیت‌های پیام‌رسانی در عراق و مکان‌یابی و نقشه‌ی آفلاین، ویژه‌ی تلفن‌های همراه (http://arbaeenapp.ir)، به همت گروهی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف به منظور کاهش هرچه بیشتر مشکلات زوار اربعین طراحی و پیاده‌سازی شده است.

زائران می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار و در مکان‌هایی از مسیر پیاده‌روی که تحت عنوان «شبکه‌ی زائر» در نرم‌افزار قابل موقعیت‌یابی می‌باشد و به همت شرکت همراه اول و ستاد بازسازی عتبات عالیات برای دسترسی به شبکه مهیا شده است، با عزیزان خود و افراد دیگر در عراق و ایران ارتباط داشته باشند.

 

 

 

این نرم‌افزار رایگان نقشه جامع و آفلاین مسیر پیاده‌روی همراه با سرویس موقعیت‌یابی روی نقشه اربعین به همراه کلیه‌ی محتواها و نکات سفر را به صورت منسجم در خود جای داده است و روی  بستر تلفن‌های همراه اندروید  به عاشقان و علاقمندان سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) تقدیم می‌گردد.

زائران می‌توانند با استفاده از نرم‌افزار جامع اربعین از نقشه‌ی شهرهای نجف و کربلا به همراه موقعیت اماکن متبرکه، عمودها، رستوران‌ها، موکب‌ها، هتل‌ها و ... در شهرهای نجف، کربلاء، کوفه، کاظمین و همچنین نقاط مرزی را به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت و شبکه استفاده نمایند و علاوه بر موقعیت‌یابی در هر مکانی با استفاده از روشن نمودن GPS تلفن‌های همراه بر روی نقشه‌ی آفلاین موجود در نرم‌افزار، بتوانند با استفاده از امکان جستجوی آفلاین، تمامی مکان‌های استراتژیک و مهم را در اطراف خود را مشاهده نمایند.

 

 

آخرین اخبار
پربازدید ها