امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15311
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد‌رضا داور‌زنی در خصوص دیدار امروز تیم ملی والیبال مقابل صربستان اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس محمد‌رضا داور‌زنی در خصوص دیدار امروز تیم ملی والیبال مقابل صربستان اظهار داشت: امروز به لحاظ شرایط روحی و روانی نیاز به حمایت تماشاگران داریم. ما یک بار با صربستان در جام جهانی بازی کردیم و یک بار هم در زیرگروه لیگ جهانی 2 بازی، یک برد و یک باخت در کارنامه داریم. امیدوارم با استفاده از تجربه‌های قبلی در دیدار امروز موفق باشیم.

وی در خصوص فروش بلیت اینترنتی عنوان کرد: تمام بلیت‌ها از طریق اینترنت در مدت 24 ساعت فروخته شده است و دیگر در ورزشگاه فروش بلیت آزاد نداریم. از تماشاگرانی که بلیت تهیه نکرده‌اند تقاضا داریم به ورزشگاه آزادی مراجعه نکنند. ما برای اولین بار است که در لیگ جهانی حاضر می‌شویم و اولین میزبانی‌مان هم امروز است.

رئیس فدراسیون والیبال در خصوص اینکه تیم ملی در دریافت‌ها ضعف دارد عنوان کرد: شاید عکس این قضیه باشد. فکر می‌کنم صرب ها نگران دریافت‌های ما هستند. این تیم تغییراتی داشته است، اما هنوز قدرتمند است. فضای سالن 12 هزار نفری بسیار مهم است و می‌تواند آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

دیدار ایران و صربستان امروز ساعت 17 در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها