امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153131
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۶
تعداد بازدید: 411
به گزارش پیروان مــوعــود ، مهدی طارمی که در بازی مقابل استقلال اهواز فرصت‌های زیادی را از دست داد همچنان امید اول تیمش برای گلزنی و کسب موفقیت ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، مهدی طارمی که در بازی مقابل استقلال اهواز فرصت‌های زیادی را از دست داد همچنان امید اول تیمش برای گلزنی و کسب موفقیت است. گفت‌وگویی کوتاه با این ستاره را بخوانید؛

گفته مي‌شود در بازي با گوام فقط يك پيراهن شماره ۹ داشتيد و اگر پيراهن تو خوني يا پاره مي‌شد بايد تعويض مي‌شدي.

من بعد از بازي فهميدم و اين هم از جمله مشكلات ماست كه اميدوارم حل شود.

عزت پورقاز هم‌بازي تو در ايرانجوان هم كه در آن بازي گلر شد.

عزت بازيكن باشخصيت و از لحاظ فني هم بازيكن بسيار خوبي است. جالب است برايتان بگويم او سال قبل قرار بود همراه من به پرسپوليس بيايد و علي‌آقاي دايي فيلم بازي‌هايش را ديده و او را پسنديده بود اما همه چيز منوط به تعيين تكليف سيدجلال حسيني شد. كار طولاني شد و عزت هم كه نمي‌خواست ليگ‌برتر را از دست بدهد به ملوان رفت.

حالا گلري هم بلد است؟

خدا را شكر توپي به سمت دروازه او نيامد وگرنه از هر يك توپ دو تا گل مي‌خورد! عزت ماه است. هم فوتباليست هم سواركار هم واليباليست. حرف ندارد. البته بگويم من دو دقيقه قبل از اخراج بيرانوند تعويض شده بودم وگرنه با اخراج او خودم درون دروازه مي‌ايستادم.

بحث پيشنهادات خارجي تو كه براي نيم‌فصل مطرح بود. به كجا كشيد؟

مدير برنامه‌هايم پيگير كارهاست ولي در نيم‌فصل قطعاً جايي نمي‌روم و مي‌خواهم در پرسپوليس بمانم. ان‌شاءا... در پايان فصل ببينم شرايط چگونه است.

كسي بعد از بازي نكته و مطلب خاصي در باره گل نزدن‌ها نگفت؟

در تيم‌ ما نه، اما بعد از بازي دكتر ابراهيمي قائم‌مقام باشگاه راه‌آهن كه سال گذشته در پرسپوليس كنار آقاي دايي بود و البته به عنوان وكيل هم براي من زحمات زيادي كشيد به من پيامك داد و نوشت همه تيم‌ها كه مثل ما نيستند ۵ تا به استقلال اهواز بزنند! البته شب قبل از بازي من و احمد نوراللهي با هم در هتل بوديم كه بعد از بازي راه‌آهن و پديده به او زنگ زديم و گفتم هواي ته جدول چطور است. او هم جواب داد نه كه شما به اورست رسيده‌ايد؟ خلاصه بعد از بازي با استقلال اهواز كه پيامك داد زنگ زدم و گفتم گل‌هايم را براي هفته پانزدهم و بازي با راه‌آهن گذاشته‌ام!

پس از الان حسابي كري‌خواني داريد.

حسابي. البته آنجا كه كلاً همه پرسپوليسي هستند. هم آقامهدي تارتار هم آقاي رحيمي و هم دكتر ابراهيمي خودشان پرسپوليسي هستند. ميلاد و مهرداد هم پرسپوليسي هستند. آقابهادر عبدي و حميد علي‌عسگري هم خون‌شان قرمز است. خلاصه من كه گفتم گل‌هايم را براي بازي با راه‌آهن گذاشته‌ام او هم گفت به داور و كمك‌داور بازي مي‌گوييم قانون آفسايد را براي تو لحاظ نكند. هر صحنه‌اي هم كه با توپ وارد محوطه جريمه شوي گل قبول است!

نفت، گسترش فولاد و راه‌آهن، سه بازي پياپي در تهران داريد. مي‌توانيد خود را به كورس مدعيان برسانيد؟

بازي خانگي و غيرخانگي مهم نيست. بايد ببريم و به جمع بالانشينان برسيم.

منبع: خبرورزشی

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها