امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153157
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 302
جدیدترین تحولات میدانی سوریه
ارتش سوریه و هم پیمانان آن به پیشروی های سریع خود در حومه جنوبی حلب و حومه شمالی لاذقیه ادامه دادند و شمار دیگری از شهرکها و مناطق این دو شهر را به کنترل خود در آوردند.

جدیدترین تحولات میدانی سوریه
به گزارش پیروان مــوعــود، در حالی که ارتش سوریه و هم پیمانانش به پیشروی های سریع و مهم خود در حومه جنوبی حلب در شمال این کشور ادامه می دهند، بقیه نیروهای نظامی ارتش نیز به طور مداوم در حال حمله به مواضع گروههای مسلح در حومه شمالی و شمال شرق لاذقیه در غرب این کشور هستند.

ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در حومه جنوبی حلب  به ورودی های روستای "حمیره" درواز شرقی "خان طومان" نزدیک شد.

نیروهای ارتش سوریه پیش از این دو شهرک "زیتان" و "القلعجیه" و روستای "خلصه الواقعه" بین خان طومان و الزربه را بعد از درگیریهای شدید با تروریستهای "جیش الفتح"، به کنترل خود در آورده بود.

ارتش سوریه بعد از کنترل بر این دو شهرک، امنیت شهرکهای "حمیره" و "خلصه" واقع در شرق زیتان و القلعجیه را به طور کامل برقرار کرد.

ارتش سوریه همچنین 4 تروریست وابسته به گروههای تروریستی مختلف را در دو شهرک زیتان و القلعجیه به اسارت گرفت.

نیروهای ارتش سوریه کنترل کامل منطقه "الخالدیه" در شمال شهر حلب را بعد از شکست گروههای تروریستی به دست گرفتند.

یگان موشکی و توپخانه ارتش سوریه نیز مراکز تجمع گروههای تروریستی در اطراف  نیروگاه حرارتی در حومه شرقی حلب را هدف قراردادند. «یاسر ابوسعید» مسئول نظامی گروه تروریستی گردانهای "ثوار الشام"در خلال این درگیری ها به هلاکت رسید.

از سوی دیگر ارتش سوریه و همپیمانانش به سمت روستای "عکو" در حومه شمالی لاذقیه واقع در غرب این کشور بعد از درگیری های شدید با گروههای تروریستی در ورودی های این روسیتا پیشروی کردند و شمار زیادی از تروریستها را به هلاکت رسانده و یا آنها را زخمی کردند.

در حالی که ارتش سوریه و گروههای تروریستی در اطراف شهرک "بوز الخربه" با یکدیگر درگیر شدند، نیروی هوایی ارتش سوریه مراکز تجمع تروریستها در داخل این شهرک را بمباران کرد.

ارتش سوریه همچنین شهرک "المغیریه" در شمال شرق "کفر دلبه" در حومه شمالی لاذقیه را بعد از درگیری با گروههای تروریستی به کنترل خود در آورد. در این درگیری ها شماری از تروریستها به هلاکت رسیده و یا زخمی شدند.

منبع : تسنیم

برچسب ها:
آخرین اخبار