امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۲۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153161
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 133
به گزارش «شیعه نیوز»،  مجتهد در صفحه تویتر خود نوشت: گسترش فساد مالی مقامات سعودی و افسران بلند پایه عربستانی در جنگ یمن باعث فروپاشی روحیه ...

به گزارش «شیعه نیوز»،  مجتهد در صفحه تویتر خود نوشت: گسترش فساد مالی مقامات سعودی و افسران بلند پایه عربستانی در جنگ یمن باعث فروپاشی روحیه نظامیان شده است؛ به گونه ای که سربازان و افسران رده پایین احساس می کنند که ارزشی ندارند و تنها ابزاری برای سرقت و بهره بردن (مسؤولان و افسران) ارشد و رده بالا هستند.

وی افزود: علاوه بر تجهیزات و وسایل حمل و نقل و ارتباطات، حتی بودجه معیشتی نیز در دست افسران ارشد و بلندپایه است به گونه ای که افسران رده پایین و سربازان باید برای تامین مواد غذایی خود راههای دیگری را جستجو کنند.

مجتهد تصریح کرد: مراجع ذیربط نیز به مشکلات اجتماعی و مالی سربازان و افسران رده پایین توجهی ندارند و این امر باعث شده است که بسیاری از این افسران و سربازان خواسته های خود را از طریق شبکه های ارتباط اجتماعی مطرح کنند.

مجتهد درباره ادعاها درخصوص رسیدگی به اوضاع خانواده نظامیان کشته شده سعودی در جنگ نیز گفت: برخلاف این ادعا، پرداخت حقوق ماهیانه (کشته شدگان) به خانواده آنها متوقف شده و برخی از این خانواده ها پس از پیگیری های اداری طولانی، موفق می شوند تنها بخشی از این حقوق را دریافت کنند.انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها