امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۲:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153171
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 124
به گزارش «شیعه نیوز»، در حالی ترافیک فرودگاه نجف یکی از دلایل اصلی تاخیرهای گاه و بیگاه پرواز نجف-تهران اعلام شده که خبر می‌رسد عوامل فرودگاه مذکور ...

به گزارش «شیعه نیوز»، در حالی ترافیک فرودگاه نجف یکی از دلایل اصلی تاخیرهای گاه و بیگاه پرواز نجف-تهران اعلام شده که خبر می‌رسد عوامل فرودگاه مذکور با زائران ایرانی برخورد

پروازهای امسال عتبات عالیات در مسیر بازگشت، زائران ایرانی را به‌طور اساسی غافلگیر کرد. یک نمونه از این غافلگیری‌ها تاخیر 9 ساعته پرواز نجف-تهران هواپیمایی کاسپین بود که مسافران را از ساعت 23 تا 7:30 روز بعد در فرودگاه نجف سرگردان کرد.

سرگردانی که در زمان فرود هواپیما در فرودگاه امام خمینی (رحمه الله علیه) گریبان هواپیمایی کاسپین را گرفت چراکه مسافران خواستار پرداخت جریمه تاخیر بوده و حاضر به پیاده شدن از هواپیما نبودند.

یکی از مسافران پرواز شماره 7911 هواپیمایی کاسپین با بیان اینکه از ساعت 23 دیشب (14 آذرماه 94) تا ساعت 7:30 صبح (15 آذرماه 94) هیچ خدماتی به زائران در فرودگاه نجف ارائه نشد گفت: در این مدت نه از مسافران پذیرایی به عمل آمد نه اینکه مسئولان هواپیمایی کاسپین حاضر به پاسخگویی بودند.

وی یادآور شد: شب گذشته مسافران این پرواز بدون هیچ امکاناتی در سرمای فرودگاه نجف روی زمین خوابیدند.

حال با گذشت 24 ساعت خبر می‌رسد که برخی عوامل فرودگاه نجف زائران ایرانی را با الفاظ ناشایست بدرقه می‌کنند.

یکی از زائران عتبات عالیات با ارسال تعدادی عکس در این‌باره گفت: مامورین فرودگاه نجف با پرتاب کردن بلیت‌های زائران و استفاده از الفاظ دور از ادب نسبت به مسافران ایرانی ناراحتی مضاعفی را به‌علاوه سرمای شهر نجف تحمیل کرده‌اند.

وی با بیان این‌که عوامل فرودگاه نجف زائران ایرانی را هل می‌دهند، افزود: متاسفانه برخی ماموران فرودگاه به زائران لگد می‌زنند و بلیت را به صورت آنها پرت می‌کنند.

وی با بیان این‌که در فرودگاه نجف به دلیل ازدحام جایی برای نشستن نیست، تصریح کرد: مسافرانی که ساعت 5 صبح امروز پرواز داشته‌اند هنوز کارت پرواز خود را دریافت نکرده‌اند.

رفتار نامناسب با ایرانیان در فرودگاه نجف+ تصاویر

رفتار نامناسب با ایرانیان در فرودگاه نجف+ تصاویر

رفتار نامناسب با ایرانیان در فرودگاه نجف+ تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار