امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153173
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 138
به گزارش «شیعه نیوز»، دادگاه جنایی کفر الشیخ امروز دوشنبه 120 معارض از هواداران محمد مرسی را به اتهام دست داشتن در حوادث خشونت باری که به دنبال کشتار ...

به گزارش «شیعه نیوز»، دادگاه جنایی کفر الشیخ امروز دوشنبه 120 معارض از هواداران محمد مرسی را به اتهام دست داشتن در حوادث خشونت باری که به دنبال کشتار رابعه العدویه( آگوست سال 2013) در اطراف مرکز پلیس کفر الشیخ رخ داد، متهم کرد.

این دادگاه 120 نفر از این متهمان را به 2 سال حبس و 2 نفر را به 5 سال حبس و همچنین دو نفر دیگر را به یکسال حبس تعلیقی محکوم کرد.

به گفته یک منبع قضایی این حکم قابل اعتراض در دادگاه فرجام خواهی است و پیش از این دادگاه برای این متهمان حکم حبس 10 تا 15 ساله را صادر کرده بود که آنها به دادگاه تجدید نظر شکایت کردند.

محاکمه این متهمان به دلیل برگزاری تظاهرات به دنبال حادثه کشتار رابعه العدویه و النهضه در اطراف مرکز پلیس کفر الشیخ، برگزار می شود.

اعضای جماعت اخوان المسلمین مصر از زمان برکناری محمد مرسی نخستین رئیس جمهور منتخب این کشور در تاریخ 3 جولای 2013، با بازداشت گسترده از سوی نیروهای امنیتی مواجه هستند و مسئولان مصر مدعی هستند که رهبران اخوان المسلمین مردم را به خشونت تحریک می کنند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها