امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153178
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 128
به گزارش «شیعه نیوز»، هواپیماهای سعودی با بمباران مناطق مختلف یمن سعی دارند به اقدام نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور پاسخ دهند که مانع از ...

به گزارش «شیعه نیوز»، هواپیماهای سعودی با بمباران مناطق مختلف یمن سعی دارند به اقدام نیروهای ارتش و کمیته های مردمی این کشور پاسخ دهند که مانع از پیشروی مزدوران مهاجم به سمت الحقیل و تباب شده بودند. این مناطق به پادگان کوحل مشرف است. نیروهایی یمنی ضمن از پای درآوردن دهها تن از این مزدوران ادوات نظامی آنها را منهدم کردند. نیروهای مشترک یمنی با پشتیبانی قبایل این کشور کنترل مناطق مشرف به این پادگان را تحت کنترل دارند.
نیروهای یمنی در الجوف پیشروی های گسترده ای انجام داده اند و پس از درگیری های سنگین با متجاوزان و از پای درآوردن حدود 20 تن از آنها کنترل سه منطقه را در غناو درشمال این استان به دست گرفته اند. نیروهای یمنی در عمق خاک عربستان سعودی نیز درحال پیشروی هستند. تک تیراندازان ارتش و کمیته های مردمی یمن توانسته اند شماری از نظامیان سعودی را در منطقه نظامی الشبکه هدف قرار دهند و دو موضع نظامی سعودی را در منطقه نجران با دهها گلوله توپ هدف قرار دادند که این امر منجر به انهدام یک انبار مهمات و شماری از ادوات نظامی و سکوهای پرتاب موشک سعودی شد. نیروهای مشترک یمنی در منطقه نجران همچنین برج الابیض و السلعه البحطیط و القرن و المعنق را با دهها موشک هدف قرار دادند و خسارات و تلفات سنگینی به سعودی ها وارد کردند.
مرکز الردیف در عربستان سعودی به صورت کامل منهدم شد. توپخانه نیروهای یمنی در عسیر مرکز الملط را هدف قرار دادند که این امر منجر به فرار گسترده نظامیان سعودی و خارج کردن تجهیزاتشان از این مرکز شد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار