امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153194
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 375
به گزارش «شیعه نیوز»، «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن، در پی ترور روز گذشته استاندار «عدن»، «عیدالروس الزبیدی» را برای این پست ...

به گزارش «شیعه نیوز»، «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی و فراری یمن، در پی ترور روز گذشته استاندار «عدن»، «عیدالروس الزبیدی» را برای این پست معرفی کرد.

«جعفر محمد سعد» استاندار عدن روز گذشته در حالی که سوار بر خودرویش در حال حرکت به سوی دفترش در شهر «معلا» بود، با یک خودروی بمب‌گذاری شده هدف قرار گرفت و با 4 همراهش مورد پاکسازی قرار گرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که یک خودروی بمب‌گذاری شده درست زمانی که خودروی استاندار به آن نزدیک شد، منفجر شد اما استاندار هنوز زنده بود و مردم صدای درخواست کمک او را می‌شنیدند اما افراد مسلحی که در نزدیکی محل حادثه بودند، به سوی او تیراندازی کردند و پس از ترور او، محل حادثه را ترک کردند.

جعفر محمد سعد یک فرد نظامی از ساکنان عدن و از رهبران جنبش اعتراضی جنوب یمن (الحراک) بود. وی پیش از این پست که تنها 2 ماه در آن دوام آورد، مشاور هادی بود و گفته می‌شود که با طرح او، شهر عدن از کنترل نیروهای انصارالله خارج شد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها