امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۱۶:۴۹
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15322
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 136
خسرو ارتقایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال به خبرنگار فارس اظهار داشت: یکی از ...

خسرو ارتقایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال به خبرنگار فارس اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که در بودجه 92 در بخش آب به آن توجهی نشده و غافل مانده است بحث فروش اوراق مشارکت است که متأسفانه برای بخش آب استان تهران به این موضوع چندان توجهی نشده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته آب تهران 90 میلیارد تومان اوراق مشارکت به فروش رساند،گفت: ظاهراً نمایندگان مجلس در سایر استانها براساس نیاز این موضوع را مورد توجه قرار داده‌اند و نمایندگان استان تهران شاید نیازی ندیده‌اند.

*کاهش ذخایر آب سدهای تهران

ارتقایی در پاسخ به این سؤال که میزان ذخایر سدهای استان تهران در چه وضعیتی است گفت: میزان ذخایر سدهای استان تهران 28 درصد نسبت به سال گذشته کاهش نشان می‌دهد، چون بارندگی‌های استان تهران 29 درصد نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش نشان می‌دهد.
 
وی ادامه داد: امید است در شش ماهه دوم سال جاری مشکلی از بابت کاهش بارندگی به وجود نیاید.

*اتمام مطالعات مرحله اول جلوگیری از فرار آب سد لار تا سه ماه دیگر

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران در خصوص طرح علاج بخشی سد لار گفت: برای جلوگیری از فرار آب از سد لار مطالعات مرحله اول در حال انجام است و امید است تا سه ماه دیگر به پایان برسد.

وی افزود: همزمان در کنار مطالعات مرحله اول، کار نقشه‌برداری از منطقه نیز در حال انجام است.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها