امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153224
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 192
به گزارش «شیعه نیوز»، وزارت دفاع آمریکا از هلاکت سرکردگان گروه های تروریستی داعش در لیبی و الشباب در سومالی خبر داد. وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) ...

به گزارش «شیعه نیوز»، وزارت دفاع آمریکا از هلاکت سرکردگان گروه های تروریستی داعش در لیبی و الشباب در سومالی خبر داد.

 وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد در ماه گذشته موفق به کشتن سرکرده گروه تروریستی داعش در لیبی و همچنین یکی از مهم ترین سرکردگان گروه تروریستی الشباب سومالی (شاخه القاعده در شاخ آفریقا) شده است.

"جف دیویز،" سخنگوی پنتاگون روز گذشته در اظهاراتی که فوکس نیوز آن را منتشر کرد گفت: 13 نوامبر سال گذشته (22 آبان 93)، یک فروند جنگنده اف-15 در شهر "درنه" لیبی، "ابونبیل،" سرکرده گروه تروریستی داعش را هدف قرار داد. ابونبیل همچنین با نام "وسام نجم ابوزاید الزوبیدی" شناخته شده است.

سخنگوی پنتاگون افزود: "عبدالرحیم ساندهیر" معروف به "اوکاش ساندهیر" سرکرده بارز گروه تروریستی الشباب شاخه القاعده در سومالی نیز در ماه جاری میلادی به هلاکت رسیده است.

چندی پیش نتایج یک نظرسنجی در آمریکا نشان داد 60 درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند اقدام نظامی آمریکا علیه گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه ضعیف است. دولت آمریکا اخبار هلاکت سرکردگان گروه های تروریستی را در واکنش به این مسئله منتشر کرد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها