امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153256
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۶
تعداد بازدید: 307
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  تا کنون شمار زیادی از نیروهای متجازو سعودی کشته شده و انبار مهمات و سلاح و پایگاه های موشکی وابسته به ارتش عربستان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  تا کنون شمار زیادی از نیروهای متجازو سعودی کشته شده و انبار مهمات و سلاح و پایگاه های موشکی وابسته به ارتش عربستان در نجران منهدم شده و یکی از منابع نظامی نجران تصریح کرده که تک تیراندازهای ارتش و نیروهای مردمی یمن تا کنون توانسته اند تعداد زیادی از سربازان عربستان را شکار کنند.

این روزها با وجود حملات شدید عربستان به یمن و بارش بمب های سعودی بر سر مردم بی دفاع یمن، متجاوزان سعودی هر روز متحمل خسارت های انسانی و لوجستیکی می شوند.

تا کنون شمار زیادی از نیروهای متجازو سعودی کشته شده و انبار مهمات و سلاح و پایگاه های موشکی وابسته به ارتش عربستان در نجران منهدم شده و یکی از منابع نظامی نجران تصریح کرده که تک تیراندازهای ارتش و نیروهای مردمی یمن تا کنون توانسته اند تعداد زیادی از سربازان عربستان را شکار کنند.

این منبع افزود: توپخانه ارتش یمن نیز دو پایگاه نهقوه والعش را هدف توپ های خود قرار داده که منجر به آتش گرفتن و انهدام انبار مهمات وسلاح و پایگاه موشکی متعلق به نیروهای عربستان شده است.

همچنین موشک های ارتش و انصارالله پایگاه البرج الابیض و اطراف آن، پایگاه السلعه، البحطیط، القرن و خلف المقنع را با ده ها موشک هدف قرار دادند که منجر به کشته شدن تعدادی از سربازان سعودی شد.

علاوه بر این نیروهای مهندسی ارتش و کمیته های مردمی یمن مرکز سعودی الردیف در جیزان را به طور کامل منهدم کردند.

از سوی دیگر نیروی هوایی عربستان نیز با حملات متعدد به منازل شهروندان بی گناه در شهر مارب تعدادی از شهروندان مسلمان این شهر را شهید و مجروح کردند.

لازم به ذکر است کمیساریای عالی حقوق بشر در یمن تصریح کرده که 800 شهروند از جمله 700 کودک در حملات هوایی عربستان به یمن به شهادت رسیده اند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار