امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153312
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۸
تعداد بازدید: 156
به گزارش پیروان مــوعــود، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشهد پایتخت معنوی ایران بوده که باید مورد توجه قرار گیرد،‌ ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مشهد پایتخت معنوی ایران بوده که باید مورد توجه قرار گیرد،‌ اظهار کرد: برای این کلانشهر اعتبارات ویژ‌ه‌ای در قالب دو موضوع حاشیه شهر و بودجه زیارت در لایحه بودجه سال 95 پیش‌بینی شده است.

وی افزود: برای ساماندهی حاشیه‌نشینی در کلانشهر مشهد بودجه قابل توجهی در لایحه بودجه سال آینده پیش‌بینی شده اما به جهت اینکه هنوز نهایی نشده است، نمی‌توان مبلغ آن را اعلام کرد.

نوبخت ادامه داد: در خصوص موضوع زیارت نیز در لایحه بودجه سال 95 اعتبار ویژه‌ای برای کلانشهر مشهد به عنوان پایتخت معنوی ایران اسلامی و شهرهای شیراز و قم در نظر گرفته شده است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در ادامه با اشاره به انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017 اظهار کرد: انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی اسلامی یک فرصت بی‌نظیر است که باید از آن به نحو مطلوب بهره‌برداری شود.

وی خاطرنشان کرد: در خصوص موضوعات فرهنگی و مذهبی در سال 2017 اعتباراتی پیش‌بینی شده است که به کلانشهر مشهد تخصیص داده خواهد شد.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار