امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153345
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۹
تعداد بازدید: 280
به گزارش پیروان مــوعــود،شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد سرگئی شویگو، وزیر د فاع روسیه، در سخنانی در مقر وزارت دفاع روسیه ...

به گزارش پیروان مــوعــود،شبکه تلویزیونی العربیه لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد سرگئی شویگو، وزیر د فاع روسیه، در سخنانی در مقر وزارت دفاع روسیه درباره تحولات مربوط به عملیات نظامی در سوریه گفت: پیمان ناتو در تلاش است توانایی های خود را همه زمینه ها تقویت کند. ناتو نیروهای خود را 13 بار و هواپیماهایش را نیز هشت بار افزایش داده است.

وی افزود: ما به ارتقای کیفی نیروهای مسلح خود ادامه خواهیم داد و میزان آمادگی ما به حدود 92 درصد رسیده است. وی درباره تحولات مربوط به عملیات نظامی در سوریه گفت: خدمت شش هنگ در نیروهای مسلح ما که به موشکهایی از نوع یارتس مجهز هستند آغاز شده است. شویگو افزود: نیروی دریایی روسیه به دو گروه موشکی از نوع اسکندر ام مجهز شده است. وزیر دفاع روسیه گفت: هواپیماهای روسیه در سوریه چهار هزار سورتی پرواز جنگی داشتند و حدود هشت هزار هدف متعلق به تروریستها را منهدم کردند. شویگو  در بخشی دیگر از سخنانش  اعلام کرد: داعش در سوریه و عراق از 60 هزار نفر فرد مسلح تشکیل شده است. وی این سخنان را در حضور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مطرح کرد که با حضور در مقر وزارت دفاع در جریان روند عملیات نظامی در سوریه قرار گرفت.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار