امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۲:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153358
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۱۲
تعداد بازدید: 323
به گزارش پیروان مــوعــود، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته در یک برنامه اینترنتی حضور پیدا کرد و در بخشی از این برنامه با نمایش تصاویری، ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته در یک برنامه اینترنتی حضور پیدا کرد و در بخشی از این برنامه با نمایش تصاویری، نظر وی را در خصوص محمود احمدی‌نژاد و حسن روحانی پرسید که این بازیگر هم به این سوالات پاسخ داد.

محمود احمدی نژاد

من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد.

وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم.

حسن روحانی

من یک کلیدی دست ایشان دارم که اگر آن را بدهند در خیلی از گاوصندوق ها را باز می کنم و دیگر با کسی کار ندارم. اینستاگرامم هم می بندم که کسی را اذیت نکنم.

البته خیلی خوشحالم از اینکه رییس جمهورمان وقتی جایی می روند مترجم ندارند و به زبان مسلط هستند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

پیروان مـوعــود

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها