امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15336
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 51
یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به حجم تخلفات در یکی از شرکت‌‌های خصوصی بیمه، به فارس گفت: کار به جایی ...

یک مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به حجم تخلفات در یکی از شرکت‌‌های خصوصی بیمه، به فارس گفت: کار به جایی رسیده که بیمه‌ مرکزی را با وجود رویکرد محافظه‌کارانه‌ بر آن داشته تا پس از جمع‌آوری مدارک، پرونده‌ای را آماده و برای صدور حکم به شورای عالی بیمه ارسال کند.

به گفته وی در این پرونده، عمده‌ تخلفات این شرکت مربوط به نرخ‌شکنی‌های متعدد غیرفنی، نبود شفافیت مالی و رعایت نشدن آیین‌نامه‌ها ذکر شده است و شورای عالی می‌تواند احکامی مانند ادغام یا حتی انحلال را برای این شرکت صادر کند.

این مقام آگاه تصریح کرد: ارائه‌ نرخ‌هایی بسیار پایین در مناقصات، که منجر به نرخ‌شکنی‌های شدید و از آن سو ارائه‌ی خدمات بی‌کیفیت به بیمه‌گذاران می‌شد، از جمله اقدامات این شرکت در سال‌های گذشته بوده است، به عنوان مثال می‌توان به ارائه‌ نرخ‌های بسیار پایین برای پتروشیمی‌ها و بیمه‌ مسئولیت حرفه‌ای پیراپزشکان از سوی این شرکت اشاره کرد.

با این حال پیگیری‌های خبرنگار فارس نشان می‌دهد پیش از این هم برخی اخبار مبنی بر صدور بیمه‌نامه‌های جعلی از سوی این شرکت گزارش شده بود.

اخیرا در خصوص مشکلات و تخلفات یکی از شرکت‌های بیمه مطالبی در رسانه‌ها منتشر شده بود و این دومین شرکت بیمه‌ای است که گزارشی از تخلفات آن مطرح شده و با توجه به حجم بالای این تخلف‌ها، پرونده این شرکت در بیمه مرکزی در حال پیگیری است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها