امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153378
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۱۱
تعداد بازدید: 262
به گزارش پیروان مــوعــود، باغ کتاب تهران یکی از پروژه‌های فرهنگی شهرداری است که در چند سال گذشته با وجود روند رو به اتمام آن هیچگاه خبری از ...

به گزارش پیروان مــوعــود، باغ کتاب تهران یکی از پروژه‌های فرهنگی شهرداری است که در چند سال گذشته با وجود روند رو به اتمام آن هیچگاه خبری از افتتاح رسمی و اقدامات پایانی برای کاربردی شدن این محیط نبوده است. با این وجود این روزها برخی شنیده‌ها از تصمیم شهرداری برای تغییر کاربری باغ کتاب حکایت دارند.

علی‌اکبر اشعری مدیر اجرایی پروژه باغ کتاب تهران ضمن تأیید مطرح شدن این موضوع آن را در حد یک ایده پیشنهادی عنوان کرده و می‌افزاید:‌ بنده نیز این ایده را شنیده‌ام‌، اما طبیعتاً در این طور موارد ایده‌هایی که طرح می‌شود‌، باید از سوی مسئولان شهرداری تهران و شخص شهردار پذیرفته شود.

وی ادامه داد:‌ تا جایی که بنده اطلاع دارم‌، شهردار تهران هنوز این ایده را نپذیرفته‌اند‌، هم‌چنین با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده برای باغ کتاب از طراحی فضا گرفته تا نحوه ساخت و ساز‌، دکور‌، مبلمان و... بعیده به نظر می‌رسد که طرح تغییر کاربری اجرایی شود.

اشعری با اشاره به لزوم وجود فضاهایی مانند باغ کتاب گفت:‌ رهبر انقلاب نیز در سال 72 بر لزوم ایجاد مکانی که مردم در طول سال بتوانند نیازهای فرهنگی خود را پاسخ دهند‌، تأکید داشتند‌، از همین رو ضروری است که اینگونه فضاها رو به افزایش باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که چند سالی است اهل فرهنگ منتظر افتتاح باغ کتاب هستند،‌ اما با وجود تقاضای مکرر شخص شما از شهردار چرا هنوز خبری از افتتاح این پروژه فرهنگی نیست؟ گفت:‌ مشکل نقدینگی امروز گریبانگیر همه بخش‌های جامعه است‌، طبعاً‌ شهرداری نیز با مشکلات خاص خود روبرو است،‌ البته باید توجه داشت که قبل از هر چیز باید مدیران باغ کتاب انتخاب شده و بخشی از امرو مربوط به افتتاح را پیش ببرند،‌ هم‌چنین همزمان با بحث آموزش کارکنان جذب نیرو، تهیه نرم‌افزارهای لازم و ... نیز دنبال شود.

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها