امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153379
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۶
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، صحبت کردن در مورد تطهیر داعش این قدر سخیف و ناعاقلانه است که فقط از یک عده آدم نماهایی که از نعمت عقل محروم هستند، برمی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، صحبت کردن در مورد تطهیر داعش این قدر سخیف و ناعاقلانه است که فقط از یک عده آدم نماهایی که از نعمت عقل محروم هستند، برمی آید. چرا که جنایات این گروه برای هیچ کسی حتی برای دشمنان واقعی دین مبین اسلام (آمریکا و اسرائیل) پوشیده نیست.

در این فیلم، مجریان شبکه های وهابی اصرار دارند تا داعشیان را به عنوان یک گروه خود جوشی که مورد حمایت مردم  هستند و انسان های دل رحمی که نمی توانند حتی با اسیرانی که گرفته شده است برخورد شدیدی را داشته باشند نشان دهند!

این در حالی است که ما هر روز شاهد فیلم و کلیپ های متعدی از انواع شکنجه و اعدام این گروه تروریست که در فضای مجازی پخش می شود، هستیم. و این شبکه ها گویا بنای دیدن حقیقت را ندارند!

در ادامه، این افراد جیره خوار پا را فراتر گذاشته و شروع به هتاکی به شهدای اهل سنت مدافع حرم  می کنند و آنها را هیزم دوزخ و به عنوان مزدور معرفی می کنند.

آری این نوع نگاه بی منطق و بی خردانه، که داعشیان جنایتکار به عنوان انسان های دل رحم نشان داده شود و در مقابل، شهدای مدافعان حرم اهلبیت به عنوان مزدور معرفی شوند تنها اختصاص به این شبکه ها دارد.

var s1 = new SWFObject('/media/player/flvplayer.swf','single','400','300','7');s1.addParam('allowfullscreen','true');s1.addVariable('file','/files/fa/news/1394/9/23/117931_899.flv');s1.addParam('menu','false');s1.addVariable('width','400');s1.addVariable('height','300');s1.write('player1450072602976');دانلود فیلم

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها