امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153384
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۶
تعداد بازدید: 221
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک تک تیرانداز بازنشسته از نیروهای ویژه پایگاه هوایی انگلیس در عراق، به کمین تروریست‌های داعش نشسته بود و متوجه شد ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک تک تیرانداز بازنشسته از نیروهای ویژه پایگاه هوایی انگلیس در عراق، به کمین تروریست‌های داعش نشسته بود و متوجه شد تعدادی از تروریست‌ها درحالیکه کُت‌های ضخیم بر تن دارند از یک کارخانه قدیمی مهمات سازی نزدیک موصل خارج شدند. با توجه به گرمای هوا، پوشیدن کُت‌های ضخیم بوسیله اعضای داعش امری غیرعادی و مشکوک به نظر می‌رسید. تک تیرانداز انگلیسی حدس زد این افراد جلیقه انفجاری بر تن داشته باشند و برای مخفی کردن آن کُت‌های بزرگ و ضخیم پوشیده‌اند.

هلاکت 5 داعشی با 3 گلوله+ تصاویر

هلاکت 5 داعشی با 3 گلوله+ تصاویر

هلاکت 5 داعشی با 3 گلوله+ تصاویر

تک تیرانداز بدون اتلاف وقت نخستین تیر را به سمت سینه یکی از تروریست‌ها شلیک کرد و علاوه بر کشتن وی، جلیقه انتحاری منفجر شد و دو داعشی دیگر که نزدیک وی ایستاده بودند نیز کشته شدند. تیر دوم سر داعشی دیگر را هدف قرار داد و تیر سوم نیز داعشی را که قصد داشت برای فرار از تیراندازی به داخل کارخانه فرار کند، اصابت کرد. سرعت عمل این تک تیرانداز موجب شد هیچکدام از این افراد فرصت فرار پیدا نکنند و فقط با 3 تیر 5 داعشی به هلاکت رسید.

حدود 3 هفته پیش نیروهای اطلاعاتی مدارکی به دست آوردند که نشان می‌داد تروریست‌ها یک واحد مهمات و بمب سازی را در حومه موصل راه اندازی کرده‌اند. این کارخانه مخروبه چند روز تحت نظر بود و سرانجام یک تیم از تروریست‌های انتحاری که می‌توانستند با عملیات خود جان دهها نفر را بگیرند، شناسایی و به هلاکت رسیدند. شلیک تک تیرانداز از فاصله 800 متری انجام شد.

یک تک تیرانداز دیگر انگلیسی نیز ماه اوت (مرداد) جان پدر و پسری را که قرار بود بوسیله داعش اعدام شوند، نجات داد. تک تیرانداز از فاصله‌ای هزار متری به جلاد شلیک کرد. پس از آن سه تروریست دیگر نیز از همین فاصله هدف تک تیرانداز قرار گرفتند و از پا درآمدند.

هلاکت 5 داعشی با 3 گلوله+ تصاویر

تک تیراندازان انگلیسی به وسیله ماموران اطلاعاتی عراق، از محل حضور تروریست‌ها آگاه می‌شوند و بدون به خطر انداختن جانشان و نزدیک شدن به محل تجمع اعضای داعش، آنها را از فاصله‌ای دور هدف قرار می‌دهند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها