امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153392
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۳
تعداد بازدید: 623
اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد، به هیچ وجه حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده‌ی حقیر نکنند. از فرمانده‌ی محترم این عملیات و یا «حاج قاسم» در خواست دارم...

به گزارش پیروان موعود، «سجاد طاهر نیا» به تاریخ 23 مرداد 1364 شمسی، در خانه ی پاسداری از اهالی «رشت» متولد شد. حدود 18 سال داشت که لباسِ «پدر» را بر تن کرد و تقدیر چنین بود که خون سرخش، آبروی مضاعف گردد برای پدرِ مجاهدش.
«سجاد طاهرنیا» در سال 1394 شمسی، توانست با اصرار فراوان، خود را به یگان های «مدافع حرم» در «سوریه» ملحق کند و سرانجام، در اول آبان ماه همین سال، مصادف با تاسوعای حسینی، در نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی» بال در بال ملائک گشود.
آن چه پیش رو دارید، متن کامل وصیت نامه ی شهید «سجاد طاهرنیا» است که مدت بسیار کوتاهی پیش از شهادتش در «عملیات محرم» به رشته‌ی تحریر در آمده است:

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

با سلام به امام زمان (عج ) نائب بر حقش امام خامنه ای عزیز

یک روز مانده به محرم 94 و آغاز عملیات

« به نام آنکه عشق را آفرید تا ارباب عاشقان حسین شود »

پدر و مادر!

با عرض سلام به شما عزیزان که تمام وجود و هستی خودتان را فدای تربیت بنده‌ی حقیر کردید. از شما عزیزان ممنون هستم ولی شرمنده که نتوانستم هیچ‌گاه کنار شما باشم و خدمتی برای‌تان انجام بدهم. فقط می توانم بگویم ان‌شاء‌الله حضرت زهرا (س) و حضرت علی ( ع ) اجرتان دهد و شفیع شما باشند، در آن روزِ سخت. مرا حلال کنید و این پسرتان را قربانی و فداییِ ،پسرِ اربابِ بی کفنمان کنید، از خداوند برای شما صبر و سلامتی خواستارم و از شما خواهش می کنم مثل همیشه کمک و پشتیبان همسر و فرزندانم باشید .

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

دوست دار شما _ پسر شرمنده‌ی شما

همسر عزیزم!

با عرض سلام و خدا قوت به شما که همه‌ی بار این زندگی و تربیت فرزندانمان به دوشِ شما می باشد. از حضرت زینب (س) و بی‌بیِ سه ساله برای شما آرزوی سلامتی و صبر و استقامت طلب می کنم. از شما به خاطر همه چیز ممنونم. از این که در تمامی مراحل زندگی پشتِ بنده‌ی حقیر بودی و مرا در تمامی لحظات یاری کردی و از خدا می خواهم در آخرت با هم باشیم. شاید سختی هایی که در زندگی با بنده کشیدی را جبران کنم. لطفا «فاطمه رقیه» و «محمد حسین» را ولایی تربیت کنید و بهشان بگویید که من به چه اندازه دوستشان دارم .

خداوند توفیق داد، هر روز دو رکعت نماز برای عاقبت به خیری از روز اول تولد بچه‌ها تا الان خواندم اگر در توان شما بود برای‌شان بخوانید .

یادتان باشد در تمامی مراحل زندگی فقط توکل کنید به خدا و قناعت کنید و به هر چیزی که خداوند به شما داده راضی باشید و از کسی جز خداوند چیزی نخواهید .

ببخشید که در لحظات سخت نبودم، هرچند وظیفه‌ی بنده بود . اما به خاطر همه‌ی سختی ها از شما عذر‌خواهی میکنم .همیشه به یادتان هستم و برایتان دعا میکنم .

از خطِ ولایت جدا نشوید و چادر، این هدیه‌ی حضرت زهرا (س) را که امانتی دست شما هست ، را پاسداری کنید .

سلام مرا به پدر و مادرتان برسان و بهشان بگو تشکر میکنم برای همه چیز _دوست دارت. آقایی

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

فرزندان!

نمی دانم چه حکمتی می باشد؟ از خداوند سی سال عمر هدیه گرفتم، اما خوب استفاده نکردم و فقط شاید افتخارم نوکری ارباب باشد و دختر سه ساله‌ی ایشان که دو فرزندم را هدیه‌ی این بی‌بی سه ساله می‌دان م.درست در شبی که «محمد حسین» متولد شد و درست در همان ساعت، بنده توفیق زیارت این خانم را داشتم و حس خوبی در آن ساعات پیدا کردم. خدا را شکر و سپاس به خاطر این دو امانت.

 

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

فرزندانم!

«فاطمه رقیه»!

«محمد حسین»! 

با عرض سلام به شما دو امانتِ خداوند که خدا می داند شما را چه اندازه دوست دارم و عاشق‌تان هستم

از شما خواهش می کنم که به مادرتان کمک کنید و درستان را بخوانید و در تمام مراحل زندگی فقط از خدا و ائمه کمک بخواهید. شما دو نفر عزیزتر از جانم هستید. شما را قسم می دهم که باعث رو سفیدی مادرتان باشید. 

خانم فاطمه‌ی عزیز! حجابت را همیشه رعایت کن؛ مثل مادرت، چادر را که دست شما امانت است پاسداری کن .

«محمد حسین» عزیز! شما را ندیدم اما می‌دانم که شما هم مثل خواهرت هدیه‌ی حضرت «رقیه» به من هستید . به پدر بزرگ و مادربزرگ‌تان احترام کنید .

با این که خیلی دوست داشتم ببینمت اما نشد، چون من صدای کمک خواستن بچه های شیعیان را می شنویدم و نمی توانستم به صدای کمک خواستن آن ها جواب ندهم .

در همه ی مراحل زندگی برای شما دو نفر آرزوی موفقیت می کنم. از پدرتان راضی باشید. مادرتان را تنها نگذارید و گوش به فرمان امام خامنه باشید .

دوست دارم خانم «فاطمه» حافظ قران و «محمد حسین» قاری قرآن شوند

دوست دار شما

پدری که همیشه به یادتان هست

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

خواهر و برادر و فرزندانشان!

سلام

فقط می توانم بگویم که دوستتان دارم .از شما خواهش می کنم مواظب پدر و مادرتان باشید وهمیشه همیشه به یاد امام زمان (عج) و پشتیبان امام خامنه ای باشید .

مرا حلال کنید

زینب و علی را ولایی تربیت کنید و بهشان یاد بدهید که باید گوش به فرمان ولی فقیه باشن و درسشان را خوب بخوانند

فرماندهان:

چند سال پیش دو بزرگی که پدر شهید بودند به من توصیه کردند که دو چیز را هرگز فراموش نکنم

1) هر روز زیارت عاشورا

2)غناعت کردن در تمامی کارها

از فرماندهان خواهش میکنم که اگر خداوند توفیق شهادت را نصیبم کرد، اگر جنازه ام دست دشمنان اسلام افتاد، به هیچ وجه حتی اندکی از پول بیت المال را خرج گرفتن بنده‌ی حقیر نکنند. از فرمانده‌ی محترم این عملیات و یا «حاج قاسم» در خواست دارم فرصت دیدار با امام و سیدمان را برای خانواده‌ی این حقیر ایجاد نمایند. تا شاید این کار باعث شود زحماتشان را تا حدی جبران کرده باشم

همه ی شما را دوست دارم و به یادتان هستم .مواظب «فاطمه رقیه» و «محمد حسینِ» من باشید و به همسرم کمک کنید تا روزی که خدا می داند .

التماس دعا

درخواست شهید مدافع حرم از حاج قاسم سلیمانی

 

برچسب ها:
آخرین اخبار