امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153413
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 239
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روز جمعه به پایگاه‌های اینترنتی آقای دونالد ترامپ که نامزد پر طرفدار جمهوری خواه آمریکا است توسط هکرهای ناشناس مورد حمله ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روز جمعه به پایگاه‌های اینترنتی آقای دونالد ترامپ که نامزد پر طرفدار جمهوری خواه آمریکا است توسط هکرهای ناشناس مورد حمله قرار گرفت و برای مدتی از دسترس خارج شدند.

ترامپ که از مخالفان سرسخت مسلمانان است اظهار کرده باید از ورود مسلمانان به آمریکا جلوگیری شود.

هکرهای ناشناس نیز در پی اعتراض به اظهارات ترامپ به سایت‌هایش حمله کرده‌اند؛ در پی این حمله هکرها ویدویی را هم در فضای مجازی منتشر کردند و از سیاست‌های دولت آمریکا انتقاد کرده و گفتند: آمریکا با هدف قرار دادن همه مسلمانان نه فقط مسلمانان تندرو، فقط باعث تقویت داعش در فضای تبلیغاتی و مجازی می‌شوند.

آنان خطاب به ترامپ گفتند: به تو اخطار کرده‌ایم قبل از بیان هر چیزی فکر کن، اینکه  تو می‌خواهی از ورود مسلمانان به آمریکا جلوگیری کنی مورد توجه ما قرار گرفته، پیامد این کار همان چیزیست که داعش می‌خواهد.

این گروه هکرهای ناشناس بعد از حمله تروریستی داعش به پاریس، به داعش اعلان جنگ سایبری کرد و همچنین کمپین تمسخر داعش در فضای مجازی را راه‌اندازی کرده‌اند که در ادامه یکی از تصاویر ارسالی از کاربران اینترنتی منتشر می‌شود.

حمله سایبری به اسلام ستیزی دونالدترامپ

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها