امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153415
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 203
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای اطلاعات حزب الله لبنان شب گذشته گروهی از عناصر داعش را که قصد نفوذ به ارتفاعات «الحمرا» در بلندی‌های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نیروهای اطلاعات حزب الله لبنان شب گذشته گروهی از عناصر داعش را که قصد نفوذ به ارتفاعات «الحمرا» در بلندی‌های «القاع» و «راس بعلبک» داشتند شناسایی کردند.

نیروهای مقاومت همچنین اجازه ورود تروریست‌ها به مکان مورد نظر را دادند و پس از سه ساعت حملات خود را از سه محور علیه تروریست ها آغاز کردند.

بنا بر این گزارش، یگان توپخانه‌ای و موشکی حزب الله به شدت تجمع تروریست‌ها را مورد هدف قرار داد که در اثر این حملات بیش از 30 تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند.

 درگیری سنگین بین دو طرف نزدیک به یک ساعت و نیم بطول انجامید که در نهایت تروریست‌های داعش با جا گذاشتن اجساد همرزمان خود بسرعت محل را ترک و به سمت بلندی‌های عرسال عقب‌نشینی کردند.

درگیری نیروهای مقاومت با عناصر«احرارالشام» و «جبهة النصره»

از سوی دیگر، گروهی از تروریست‌های «احرارالشام» و «جبهة النصره»  نیمه شب گذشته قصد نفوذ به دشت الزبدانی در جنوب این شهر را داشتند که با هوشیاری نیروهای حزب الله لبنان در یک کمین موفق نفوذ تروریست‌ها به این دشت ناکام ماند.

 نیروهای حزب الله لبنان با استفاده از موشک و خمپاره بیش از 40 تن از تروریست‌ها را کشته و زخمی کردند و عناصر تروریستی مجبور به عقب نشینی از منطقه به این شهر شدند.

لازم به ذکر است که ماه گذشته نیز گروهی از عناصر تروریستی شهر الزبدانی قصد نفوذ به دشت الزبدانی را داشتند که با هوشیاری نیروهای حزب الله نفوذ تروریست‌ها ناکام ماند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها