امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153418
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۳
تعداد بازدید: 237
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سخنگوی گروه تروریستی «لشکر جهنگوی» پس از حمله تروریستی به شیعیان پاراچنار اعلام کرد که انفجار روز گذشته انتقام این گروه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سخنگوی گروه تروریستی «لشکر جهنگوی» پس از حمله تروریستی به شیعیان پاراچنار اعلام کرد که انفجار روز گذشته انتقام این گروه از حمله به داعش در سوریه است و عملیات علیه شیعیان را تشدید خواهد کرد.

گروه تروریستی «لشکر جهنگوی» مسئولیت شهادت 25 شیعه در انفجار تروریستی در منطقه مرزی پاکستان با افغانستان را به عهده گرفته است.

بر اثر انفجار قوی در منطقه شیعه نشین پاراچنار دستکم 25 شیعه شهید و بیش از 70 نفردیگر زخمی شدند.

«علی بن سفیان» سخنگوی لشکر جهنگوی العالمی با ارسال پیام الکترونیکی به رسانه‌های پاکستانی اظهارداشت که گروه لشکر جهنگوی به خاطر جنگ علیه داعش در سوریه، شیعیان را هدف قرار می‌دهد.

 روز گذشته در ازدحام بازار پاراچنار گروه‌ تروریستی لشکر جهنگوی با انفجار بمب شیعیان این منطقه را هدف قرار داد.

بر اساس منابع، نیروهای امنیتی پاکستان 2 نفر مظنون را تاکنون در رابطه با این حادثه بازداشت کردند و به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند.

«نواز شریف» نخست‌وزیر پاکستان که برای شرکت در مراسم افتتاحیه خط لوله گاز «تاپی» در ترکمنستان بسر می‌برد، با محکوم کردن این حمله با خانواده‌های قربانیان ابراز همدردی کرده است.

پاراچنار شهر مرکزی «کرم ایجنسی» یکی از هفت مناطق قبایلی پاکستان هم مرز با افغانستان است.

پاراچنار حدود 600 هزار نفر جمعیت دارد.

نیروهای امنیتی پاکستان پس از درگیری‌های سالهای گذشته مردم این منطقه با تحریک طالبان در جاده‌های این منطقه پاسگاه‌ها ساخته بودند اما باوجود همه اقدامات امنیتی این چندمین انفجار تروریستی در منطقه پاراچنار است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها