امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15344
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی پنجشنبه شب در همایش استادان بسیجی قم که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی پنجشنبه شب در همایش استادان بسیجی قم که در دانشگاه قم برگزار شد به موضع گیری دشمنان نظام پس از برگزاری انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: پس از برگزاری انتخابات شاهد بودیم که دشمنان نظام به منتخب ملت تبریک گفتند، آیا اگر منتخب مردم از افراد دیگر بود نیز رفتارها آنها اینگونه بود؟ انگار آنها حافظه خود را از دست داده و فراموش کرده‌اند که تا هفته قبل می‌گفتند که انتخابات را قبول ندارند.

وی در ادامه به برگزاری نخستین کنفرانس مطبوعاتی منتخب ملت اشاره کرد و یادآور شد: رهبر معظم انقلاب همانند دیگر روسای جمهور از منتخب ملت پشتیبانی کرده و فرموده بودند بدانید که نخستین مصاحبه شما در دنیا بسیار قابل توجه است و افراد با انگیزه های مختلفی سؤال می‌کنند و البته رییس جمهور منتخب نیز به خوبی از پس سوالات مطرح شده برآمد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه دشمنان از نتیجه انتخاب 24 خرداد به دنبال دو نوع خروجی بودند بیان کرد: آنها می‌خواستند که رئیس جمهور منتخب مردم یا اصولگرای محکم باشد که در برابر آنها ایستادگی کرده و به تقابل و تضاد با آمریکا بپردازد و یا فردی منفعلی باشد که به حاکمیت دوگانه که از اهداف دشمن است جامه عمل بپوشاند.

وی با تاکید بر اینکه نباید از اصولگرایی دست کشید گفت: کاندیداهای جریان اصولگرایی در رقم خوردن شرایط کنونی نقش داشتند و البته با تدبیر خداوند رئیس جمهوری منتقد به نظام ولی استوار در اصول را سر کارآورد.

حاجی صادقی با تاکید بر اینکه منتخب ملت وامدار جریان‌های اصولگرایی و اصلاح طلبی نیست تاکید کرد: بعد از اینکه منتخب ملت در انتخابات به پیروزی رسید یکی از سران احزاب اصلاح طلب گفته بود موقع آن رسیده است که نسبت به آزادی سرانه فتنه اقدام شود که منتخب ملت در پاسخ به این فرد گفته بود باید خدا را شاکر باشی که خودت آزاد هستی.

وی به موضع گیری رئیس جمهور منتخب در کنفرانس مطبوعاتی اشاره کرد و یادآور شد: منتخب ملت در پاسخ به مطالبه اینکه وی نباید اصلاح طلبان را فراموش کند تصریح کرد که رئیس جمهور ملت است نه یک گروه و جریان خاص.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه به تلاش جریان اصلاح طلبی برای مصادره کردن منتخب ملت اشاره کرد و بیان داشت: رئیس جمهور شعار اعتدال را در پیش گرفته است و اصولگرایی که بر پایه احکام خدا، اعتقاد به ولایت فقیه و اعتقاد به مشارکت مردم شکل گرفته است منافاتی با اعتدال ندارد.

وی سیاست‌گذار نظام اسلامی را ولی فقیه دانست و تاکید کرد: رئیس جمهور مسئولیت قوه مجریه را عهده‌دار است و در سیاست خارجی سیاست‌گذار رئیس جمهور نیست. در مناظره‌ها برخی سخنان مبنی بر تغییر در سیاست خارجی مطرح می‌شد که چنین سخنی صحیح نیست چرا که سیاست خارجی در حوزه اختیارات ولایت فقیه است.

حاجی صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخی از مشکلات به وجود آمده در دولت فعلی تاکید کرد: دولت با انجام برخی اقدامات افراطی از اصولگرایی خارج شده و زمانی به این دولت انتقاد کردیم که اصلاح طلب شده بود. به احمدی نژاد گفتم شما که با گفتمان انقلاب وارد عرصه شدید چرا در رویه خود تغییر دادید.

وی با تاکید بر اینکه افراط مدیران دولتی نباید به حساب جریان اصولگرایی نوشته شود تصریح کرد: ما از اصولگرایی دفاع نمی‌کنیم بلکه این جریان را که ادبیات انقلاب اسلامی است حمایت می‌کنیم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه موضع‌گیری منتخب ملت نسبت به رهبری را مورد توجه قرار داد و گفت: منتخب ملت در جمع اعضای ستادهای انتخاباتی خود تاکید کرده بود که پیروزی امروز کشور مرهون مدیریت و هدایت مقام معظم رهبری است و این سخنان دشمنان را عصبانی کرد.

وی با اشاره به اینکه رهبری تاکید کردند بودند که به شورای نگهبان توصیه نخواهند داشت و حکم حکومتی نیز صادر نمی‌کنند افزود: احمدی نژاد برای حکم حکومتی سه بار خدمت معظم له رسید ولی ایشان خواسته وی را قبول نکردند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: رییس جمهور سه بار برای حکم حکومتی خدمت رهبری رفت و چانه‌زنی کرد اما رهبری خواسته رییس جمهور را قبول نکردند.

وی با اشاره به اینکه منتخب ملت با چالش‌هایی در داخل، منطقه و عرصه بین‌الملل روبه‌رو است یادآور شد: باید به منتخب ملت با تمام قدرت کمک کرد چرا که موفقیت منتخب ملت موفقیت انقلاب اسلامی است.
انتهای پیام/2258/ی40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها