امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153476
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، دانشجویان هندی با برگزاری تظاهراتی در شهر "جامو" واقع در شمال غرب این کشور، جنایات اخیر ارتش نیجریه را محکوم ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، دانشجویان هندی با برگزاری تظاهراتی در شهر "جامو" واقع در شمال غرب این کشور، جنایات اخیر ارتش نیجریه را محکوم کردند.

در این تظاهرات که از سوی دانشجویان مسلمان دانشگاه "لاداخ" برنامه ریزی شده بود، تظاهرکنندگان، حکومت نیجریه را طرفدار رژیم صهیونیستی خواندند.

معترضان با در دست گرفتن تصاویری از شیخ «ابرهیم زکزاکی» رهبر جنبش مقاومت اسلامی نیجریه، خواستار آزادی سریع این عالم دینی شدند.

گفتنی است، ارتش نیجریه در دو یورش جداگانه به حسینیه بقیه الله شیعیان و منزل شیخ زکزاکی، صدها تن از پیروان اهل بیت(علیهم السلام) را به خاک و خون کشید.

«نسیبه ابراهیم زکزاکی» دختر این روحانی برجسته شیعه، در گفتگویی تلویزیونی اظهار داشت که پدر و مادر زخمی شده‌اند ولی در قید حیات هستند.

تظاهرات حمایتی از «شیخ زکزاکی» در هند + تصویرتظاهرات حمایتی از «شیخ زکزاکی» در هند + تصویرتظاهرات حمایتی از «شیخ زکزاکی» در هند + تصویرتظاهرات حمایتی از «شیخ زکزاکی» در هند + تصویرتظاهرات حمایتی از «شیخ زکزاکی» در هند + تصویرانتهای پیام/375

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها