امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15351
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب آزادی و عدالت در صفحه رسمی خود در توییتر نوشت: خشونت و اوباشی‌گری که در تعدادی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حزب آزادی و عدالت در صفحه رسمی خود در توییتر نوشت: خشونت و اوباشی‌گری که در تعدادی از استان‌ها رخ داد، طرح‌هایی که معارضین ناتوان از طریق ائتلاف با بازماندگان رژیم فاسد مبارک تدارک دیده‌اند، افشا کرد.

حزب مذکور تاکید کرد: تاریخ ثابت کرد که تظاهرات‌های اسلام‌گراها همواره مسالمت‌آمیز بوده است اما تظاهرات‌های جبهه نجات ملی و تمرد(شورش) با کوکتل مولوتف، گلوله ساچمه‌ای و یورش به نهادهای دولت به پایان رسیده است.

این حزب از همه خواست تا از خشونت دوری کنند و تاکید کرد که ما سران جبهه نجات ملی اعم از البرادعی، صباحی، موسوی و البدوی را مسئول خشونت‌ها می‌دانیم زیرا با گفت‌وگو مخالفت کرده و با بازماندگان مبارک ائتلاف کردند.

جنبش موسوم به «تمرد» (شورش) طی فراخوانی که مورد حمایت جبهه نجات ملی معارض مصر نیز هست، مردم را برای برگزاری تظاهرات‌ در روز 30 ژوئن (9 تیر) علیه مرسی و درخواست برکناری وی از قدرت و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری دعوت کرده است.  
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها