امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153521
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۱
تعداد بازدید: 305
به گزارش «پیروان مــوعــود»، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به حوادث اخیر نیجریه گفت: ما شرمنده‌ایم که دولت ما نسبت به این حوادث مانند حوادث ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به حوادث اخیر نیجریه گفت: ما شرمنده‌ایم که دولت ما نسبت به این حوادث مانند حوادث تروریستی فرانسه بلافاصله فجایع را محکوم نکرد و تنها درباره حوادث این کشور ابراز نگرانی کرد.

نشست خبری تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به حوادث نیجریه و کشته شدن شیعیان این کشور به دست ارتش و حکومت نیجریه در مقابل سفارت نیجریه در تهران برگزار شد.

مجتبی رئیسی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با بیان اینکه دانشجویان ایرانی امروز همانند برادران نیجریه ای خود عزادارند گفت: برادران مظلوم ما بدون هیچ دفاعی در منزل شیخ عزیز و خمینی نیجریه به شهادت رسیدند و فرزندان این شیخ بزرگ نیز توسط این افراد به شهادت رسید.

وی افزود: ما شرمنده‌ایم که دولت ما نسبت به این حوادث مانند حوادث تروریستی فرانسه بلافاصله فجایع را محکوم نکرد و تنها درباره حوادث این کشور ابراز نگرانی کرد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: امروز ما شرمنده‌ایم که ام القرای جهان اسلام در حالیکه عوامل استکبار برادران شیعه و مسلمان ما را به خاک و خون می‌کشد دولت مردانش از تنش‌زدایی با استکبار حرف می‌زنند.

رئیسی خطاب به مردم نیجریه گفت: مطمئن باشید ملت ایران رهبر و نظام جمهوری اسلامی ایران استوار از شما حمایت می‌کنند و ما دانشجویان نیز خواستار برخورد با مسببان این حوادث هستیم.

وی گفت: از دولت‌های اسلامی می‌خواهیم پرونده دولت نیجریه را بلافاصله در سازمان همکاری‌های اسلامی بررسی کند و اگر عمدی بودن این حوادث و رفتار نامناسب دولت نیجریه‌ در آن مشخص شد عضویت دولتمردان نیجریه در صورت لزوم در سازمان لغو شود.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها