امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153532
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۵:۱۲
تعداد بازدید: 466
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یاما نیازی، مدیر امور دینی جمعیت اسلامی سنتا باربارا گفت: چندی پیش شخصی به من گفت که اگر اسلام خشونت‌آمیز نیست و قرآن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یاما نیازی، مدیر امور دینی جمعیت اسلامی سنتا باربارا گفت: چندی پیش شخصی به من گفت که اگر اسلام خشونت‌آمیز نیست و قرآن خشونت را نمی‌آموزد چرا مسلمانان مخالفت خود را زیاد نشان نمی‌دهند. از این رو این راهپیمایی در تلاش برای نشان دادن مخالفت مسلمانان برگزار می‌شود.

این راهپیمایی با هدف نشان دادن حمایت مسلمانان از صلح و درخواست از جامعه برای اعلام همبستگی با همسایگان و دوستان مسلمان خود برگزار شد.

مارک اسمان، کشیش کلیسای «ترینیتی اپیسکوپال» سنتا باربارا با شرکت در این راهپیمایی اعلام کرد که تاکنون به این اندازه به جامعه خود (به خاطر این گردهمایی دوستانه) افتخار نکرده است.

یاما نیازی گفت: اقدامات تروریستی و خشونت‌آمیز افراد، بخشی از دین تلقی نمی‌شود. کشتار اخیر در مرکز فرزندپروری (Planned Parenthood) از دین مسیحیت نشئت نمی‌گرفت بلکه اقدام یک جنایتکار بود.

او افزود: رسانه‌ها و برخی از سیاستمداران از واژه‌هایی چون «تروریسم اسلامی» استفاده می‌کنند اما در مورد پیروان دیگر ادیان این کار را انجام نمی‌دهند.

این روحانی مسجد جمعیت اسلامی سنتا باربارا همچنین گفت: بیشتر قربانیان داعش مسلمان هستند.

او تأکید کرد: آن‌ها برخی از آیات را از متن قرآن بیرون می‌کشند و برای مقاصد خود مورد استفاده قرار می‌دهند. همین کار را در مورد انجیل هم می‌توان کرد.

این سخن نیازی با خنده و تشویق جمعیت که متشکل از پیروان ادیان مختلف بود همراه شد چون همه می‌دانند که انجیل مطالب خشونت‌آمیز زیادی دارد.

پس از نیازی رهبران ادیان مختلف نیز به ارائه سخنرانی‌های کوتاهی در تأیید سخنان او پرداختند.

اولین نفر، استیو کوهن، خاخام کنیسه «بنای بریث» بود که با حمایت از سخنان نیازی گفت: در این رابطه نیاز نیست که از دوستی و اتحاد مسلمانان و یهودیان سخن بگوییم چراکه این دوستی و اتحاد از قبل در میان ما وجود دارد.

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویرراهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

راهپیمایی همبستگی با مسلمانان در کالیفرنیا+ تصویر

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها