امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153538
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۵:۱۲
تعداد بازدید: 390
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع آگاه در دستگاه امنیتی آلمان از دستگیری یکی از عناصر داعش که در قالب مبلغ دینی به جذب نیرو برای این گروه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع آگاه در دستگاه امنیتی آلمان از دستگیری یکی از عناصر داعش که در قالب مبلغ دینی به جذب نیرو برای این گروه تروریستی اقدام می کرد، خبر داد.

به گفته این منبع اگاه، این عنصر داعشی، با پرداخت پول و یاد دادن برخی آموزش های نظامی، افراد جذب شده را به سوریه می فرستاد تا به صفوف داعش در این کشور بپیوندند.

دستگاه امنیتی آلمان در بیانیه ای اعلام کرد: «سون لائو» ۳۵ ساله به جذب نیرو های تازه نفس در شهر های غربی آلمان از جمله شهر "سلدروف” برای عضویت در داعش، مظنون است. طبق تحقیقات انجام شده، او تاکنون دو شهروند آلمانی را جذب و به سوریه اعزام کرده است.

وزیر کشور آلمان در این باره اظهار داشت: این مبلغ داعشی، علاوه بر پوشش مبلغ دینی، از پوشش مسئول تهیه کمک های بشر دوستانه برای مردم جنگ زده سوری نیز استفاده می کرد.

از سال ۲۰۱۲ میلادی تاکنون، صدها تن از شهرودان آلمانی، این کشور را به مقصد سوریه ترک کرده اند و به صفوف داعش در این کشور پیوسته اند.


انتهای پیام/375

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار