امروز : یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 25
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153539
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 223
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه الاخبار نوشت: « از مهمترین اهداف عربستان با اعلام ائتلاف جدید که تلاش برای فرار به جلوست، این است که از یک طرف ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه الاخبار نوشت: « از مهمترین اهداف عربستان با اعلام ائتلاف جدید که تلاش برای فرار به جلوست، این است که از یک طرف عرصه داخلی را مشغول نگه دارد و عرصه خارجی را نیز گمراه کند.»

به نوشته روزنامه الاخبار؛ اعلام ائتلاف جدید فرصت رسیدن محمد بن سلمان را به قدرت فراهم کرد همچنان که وی در تلاش است با این طرح، مخالفان خود را در داخل و خارج با بهره برداری از شعار «مبارزه با تروریسم» سرکوب کند.

این روزنامه لبنانی در ادامه نوشت: «این ائتلاف نظامی، تلاش جدید برای طرح محمد بن سلمان، پسر پادشاه عربستان سعودی، به عنوان پادشاه آینده و مشغول کردن داخل عربستان سعودی با شعار مبارزه با تروریسم است. »

لازم به ذکر است که وزیر دفاع عربستان  اعلام کرد ائتلافی نظامی به رهبری ریاض برای مبارزه با تروریسم با عنوان ائتلاف نظامی اسلامی در چارچوب اهداف سازمان همکاری اسلامی تشکیل شده در حالی که 23 کشور اسلامی عضو سازمان همکاری اسلامی در این ائتلاف حضور ندارند.


 انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها