امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153547
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۷
تعداد بازدید: 364
به گزارش «پیروان مــوعــود»، آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید با صدور پیامی، حمله ارتش نیجریه به شیعیان این کشور و کشتار صدها تن و بازداشت ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید با صدور پیامی، حمله ارتش نیجریه به شیعیان این کشور و کشتار صدها تن و بازداشت رهبر شیعیان را به شدت محکوم کرد.

در این پیام آمده است: حمله وحشیانه ای که به فاجعه خونین علیه مسلمانان پیرو اهل بیت(علیهم السبلام) در نیجریه انجامید را به شدت محکوم می کنیم.

وی افزود: شرایط و عمق فاجعه بر نیت مخدوش جریان هایی دلالت دارد که هیچ اهمیتی برای ثبات کشور و همبستگی بافت جامعه قائل نبوده و می خواهند مردم را از مبارزه با تروریسمی که با آن روبرو هستند، دور سازند.

این مرجع تقلید، دولت نیجریه را مسؤول تحقیق درباره فاجعه رخ داده، بازداشت و محاکمه عاملان آن، عدم تکرار حادثه مشابه و آزادی زندانیان بی گناه توصیف کرد.

آیت الله حکیم، سازمان های ذیربط را به محکومیت این جنایت و فشار بر عاملان آن فراخواند و تصریح کرد: شفای عاجل مجروحان، رحمت و مغفرت برای قربانیان و صبر و پاداش را برای خانواده های آنان از خداوند متعال خواستاریم.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها