امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153565
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۲۸
تعداد بازدید: 544
نماینده مردم تهران گفت: آقای هاشمی اگر صلاحیت لازم را برای نظارت داشت، ابتدا باید به خانواده خود نظارت می کرد تا از خانواده ایشان انوع مجرمین حضور نداشته باشند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از فرهنگ نیوز، زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به طرح اظهارات حاشیه‌ای هاشمی رفسنجانی علیه مجلس خبرگان رهبری، گفت: من فکر می‌کنم هاشمی هر از چندگاهی اظهاراتی مطرح می‌کند که به هیچ عنوان به جایگاه و سوابق ایشان تطابق ندارد.

وی با بیان اینکه، هاشمی رفسنجانی مدت‌هاست که همانند جوانان ناپخته سخن می‌گوید، تصریح کرد: آقای هاشمی طوری استدلال کرده و سخن می گوید که گویا هیچ وقت رئیس‌جمهور کشور نبوده است و هیچ اطلاعی از قوانین و مقررات حاکم بر جمهوری اسلامی ندارد؛ اگر بخواهیم خیلی خوشبین باشیم و بگویم که آقای هاشمی از طرح بحث‌های جنجالی عمد خاصی ندارد باید بپذیریم که کهولت سن در آقای هاشمی تاثیر فراوانی گذاشته است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اظهارات هاشمی درباره نظارت مجلس خبرگان رهبری بر ولی‌فقیه، گفت: آیت‌‌الله لاریجانی پاسخ مستدلی به اظهارات ایشان دادند که به نظرم کافی و جامع بود چرا که ادعای آقای هاشمی فراتر از قانون اساسی است و مشخص نیست آقای هاشمی چطور امروز موارد فراقانونی افتاده است در حالی که ایشان به قوانین عادی کشور هم احترام نمی‌گذارند.

طبیب‌زاده گفت: آقای هاشمی اگر صلاحیت لازم را برای نظارت داشت، ابتدا باید به خانواده خود نظارت می کرد تا از خانواده ایشان انوع مجرمین حضور نداشته باشند؛ از فساد مالی گرفته تا اقدامات ضدامنیتی در اعضای خانواده ایشان دیده می شود لذا آقای هاشمی در نظارت بر خانواده خود مردود شده است و اینکه از نظارت بر عالی‌ترین مقام شرعی و قانونی این کشور که نیابت عام امام معصوم را دارد، سخن می‌گوید از عجایب روزگار است.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها