امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15357
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، ‌تعدادی از جوانان لبنانی دیروز با تجمع در مقابل شهرک ورزشی منطقه عرسال با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از المنار، ‌تعدادی از جوانان لبنانی دیروز با تجمع در مقابل شهرک ورزشی منطقه عرسال با ادعای اعلام همبستگی با مردم عرسال اقدام به مسدود کردن راه‌های مواصلاتی و تعرض به عابران کردند.
 
در این گزارش اشاره نشده که این گروه وابسته به کدام جریان بودند و خواسته اصلی آنها چیست؟

این در حالی است که مدتی بعد از باز شدن این مسیر آنها به منطقه کورنیش المزرعه منتقل شدند و با به آتش کشیدن لاستیک آن مسیر را مسدود کردند.

خبرنگار المنار با اشاره به اقدام این دست از جوانان از بازگشت ناآرامی‌ها به طرابلس خبر داده و اعلام کرد که این وضعیت نگرانی شدیدی را در دل مردم منطقه ایجاد کرده است، این جوانان  همچنین مسیر العبودیه به شیخ عیاش را نیز مسدود کردند،‌ عده‌ای دیگر نیز اقدام به مسدود کردن مسیر البیره نمودند.

از سوی دیگر فعالان شهر اللبوه نیز در نشستی با حضور رامز امهز شهردار و شیخ نبیل امهز، بیانیه‌ای را صادر کرده و در آن تاکید نمودند که کسانی که مسیر مواصلاتی بین اللبوه و عرسال را مسدود کردند، جنایت کرده اند و راههای این مناطق را مسدود کرده‌اند. این بیانیه ارتش لبنان را مسئول رفع این مشکل اعلام کرده است.

اهالی منطقه عرسال نیز با تجمع در محل شهرداری این شهرآمادگی خود را برای ایفای نقش مثبت در این زمینه و کشف توطئه‌ها و گرفتن فرصت از فرصت طلبان اعلام کرده و مسئولیت این اوضاع را متوجه متجاوزان و مجرمان دانسته و خواستار کمک برای تحویل دادن آنها به دست عدالت شدند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها