امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153574
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۳
تعداد بازدید: 285
به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله با تاکید به این که « این جنایت در برگیرنده همه ویژگی های یک کشتار دسته جمعی است» خاطرنشان کرد: تیراندازی به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، حزب الله با تاکید به این که « این جنایت در برگیرنده همه ویژگی های یک کشتار دسته جمعی است» خاطرنشان کرد: تیراندازی به شیخ ابراهیم زکزکی و بازداشت او در کنار ده ها تن دیگر از اعضای سازمان اسلامی نیجریه سئوالات زیادی را در خصوص پشت پرده این جنایت و اقدامات نیروهایی که مرتکب این جنایت شده و طرف های بین المللی و منطقه ای تشویق کننده این اقدام جنایتکارانه برانگیخته است.

در این بیانیه از مقامات نیجریه خواسته شده است تا ضمن کشف همه حقایق پشت پرده این جنایت، با انجام تحقیقات شفاف مرتکبان، آمران و تشویق کنندگان را مجازات کنند.

حزب الله همچنین از مقامات نیجریه خواستار آزادی فوری شیخ زکزکی و دیگر بازداشت شدگان ، تسلیم پیکرهای شهدا به خانواده ها، بازگشت به مسیر عقلانیت و حکمت و درمان این جراحت سنگین که احساسات همه مسلمانان جهان و مردم نیجریه را جریحه دار کرده است، شد.
حزب الله به خانواده شهدای این جنایت تسلیت گفته ، برای مجروحان آرزوی شفای عاجل کرده و خواستار آزادی فوری بازداشت شدگان شده است.

انتهای پیام/375

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها