امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153576
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۱۳
تعداد بازدید: 293
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در جدید ترین تحولات سوریه، جبهه عملیاتی ریف لاذقیه، ریف حلب، ریف حماه و ریف دمشق این روزها شاهد تحولات میدانی بسیار ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در جدید ترین تحولات سوریه، جبهه عملیاتی ریف لاذقیه، ریف حلب، ریف حماه و ریف دمشق این روزها شاهد تحولات میدانی بسیار حساس و مهمی است که هریک از آنها به نوعی معادلات حاکم بر عرصه میدان و سیاست سوریه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

ارتش سوریه طی روزهای گذشته پیروزی‌ های مهمی را در جبهه های عملیاتی ریف شمالی لاذقیه و ریف جنوبی و شرقی حلب و ریف شمالی حماه محقق کردند.

جدیدترین تحولات میدانی سوریه و عراق + نقشه


در این نقشه، گروه‌های تروریستی داعش با رنگ سیاه، نیروهای کردی با رنگ زرد، گروه‌های تروریستی دیگر با رنگ سبز و گروه‌های مقاومت و ارتش سوریه با رنگ قرمز مشخص شده اند.


منابع عراقی از ادامه پیشروی‌های نیروهای امنیتی در مناطق جدید و آزاد سازی برخی از آنها خبر دادند. در آخرین تحولات و پیش ‌روی‌های نیروهای مقاومت و حشد الشعبی عراق، نقشه جدیدی از تحولات منطقه ای این کشور به دست رسیده است که در آن صف آرایی و موقعیت جدید گروه‌های مقاومت و گروه‌های ترروریستی داعش را نشان می‌دهد.

جدیدترین تحولات میدانی سوریه و عراق + نقشه


در این نقشه گروه‌های  تروریستی داعش به رنگ سیاه، نیروهای کردی به رنگ سبز و گروه‌های ارتش و مقاومت به رنگ قرمز نشان داده شده است.


انتهای پیام/375

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها