امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۰۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153589
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۲۶
تعداد بازدید: 226
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در اسلام‌آباد،سازمان مبارزه با تروریسم پاکستان امروز (جمعه) با انجام عملیات ویزه در شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب پاکستان 6 ...

دستگیری اعضای مهم لشکر جهنگوی در پاکستابه گزارش «پیروان مــوعــود»، در اسلام‌آباد،سازمان مبارزه با تروریسم پاکستان امروز (جمعه) با انجام عملیات ویزه در شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب پاکستان 6 عضو مهم لشکر جهنگوی را دستگیر کرد.«عمر‌ساجدجهنگوی»،«هدایت‌الله»،«محمد‌صادق»،«انعام‌‌الحق»،«عطا‌الله‌«و«محمد‌یاسین» از تروریست‌های خطرناک و تحت تعقیب لشکر‌ جهنگوی بودند که در عملیات امروز نیروهای امنیتی دستگیر شدند.
عمر ساجد از اهالی شهرستان احمد پورسیال واقع در منطقه جهنگ، محمد صادق از اهالی لیاقت پور از توابع منطقه رحیم یار‌خان و هدایت‌الله،انعام‌الحق، عطا‌الله همچنین محمد‌یاسین اهل شهر لاهور هستند.
گزارش‌ها حاکی از این است که مقدا زیادی مواد منفجره و انواع سلاح و فشنگ از تروریست‌های دستگیر شده کشف و ضبط شد.
چندی پیش «لشکر جهنگوی» از گروه‌های مسلح افراطی پاکستان، مسئولیت انفجار تروریستی در منطقه شیعه‌نشین پاراچنار را به عهده گرفت.
بر اثر گسترش عملیات ضد تروریسم در هفته‌های گذشته «هارون بهتی» یکی از سرکرده‌های گروه «لشکر جهنگوی» که مسئول بسیاری از حملات خونبار به شیعیان پاکستان است،در درگیری با پلیس کشته شد.
چندی پیش «ملک اسحاق» از سرکرده‌های لشکر جهنگوی نیز به همراه 2 فرزند خود در درگیری با پلیس کشته شد
در این درگیری بیش از 16 نفر از شبه نظامیان لشکر جهنگوی کشته شدند.
کارشناسان بیان می‌کنند ارتش و نیروهای امنیتی پاکستان برای اینکه بتوانند بدون محاکمه در دادگاه از شر برخی تروریست‌ها خلاص شوند درگیری‌های مصنوعی را طراحی و شبه نظامیان را می‌کشند بنابراین به احتمال زیاداعضای لشکر جهنگوی که امروز دستگیر شده‌اند، بعد از بازجویی کشته می‌شوند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها