امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15359
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۳
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سعد حریری در پیام خود به حسن روحانی،‌ نوشته است: انتخاب شما به عنوان رئیس جمهور اسلامی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ سعد حریری در پیام خود به حسن روحانی،‌ نوشته است: انتخاب شما به عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران، واقعه‌ای نیکو در راستای نقش مثبت ایران در تقویت ثبات و دور ساختن فتنه از ملت‌های منطقه به شمار می‌رود.

وی اظهارات اخیر رئیس جمهور منتخب کشورمان مبنی بر علاقه وافر به همکاری بین ایران و کشورهای عربی را مورد ستایش قرار داده و یاری خداوند تعالی را برای وی در پیشبرد مرحله آتی بسوی پیشرفت و توسعه آرزو کرده است.

فؤاد سنیوره نیز در پیامی از طرف خود و جریان المستقبل در مجلس لبنان،‌ پیروزی نهایی روحانی طی مرحله اول انتخابات را نشانه میزان بالای تأیید و احترام مردم ایران نسبت به تجربیات طولانی در تصدی مسئولیت‌های مهم در جمهوری اسلامی و برنامه‌های اعلام شده از سوی وی دانسته است.

همچنین سلیم الحص طی پیامی ضمن تبریک به روحانی، انتخاب شایسته وی را به مردم کشور برادر جمهوری اسلامی ایران تبریک گفته است.

وی ضمن تأکید بر اطمینان از استمرار ایستادگی در کنار فلسطین‌ به عنوان آرمان محوری امت اسلامی، بویژه در شرایط جاری که نقشه‌های جهنمی و فتنه‌انگیز امت اسلامی را هدف قرار گرفته، برای روحانی آرزوی توفیق در تقویت وحدت بین امت اسلامی کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها