امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۱:۰۹
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1536
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 190
به گزارش خبرگزاری فارس، ایهود اولمرت، نخست‌وزیر سابق اسرائیل در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی جروزالم پست اظهار داشت که رژیم متبوعش مدت‌هاست در راستای ...

به گزارش خبرگزاری فارس، ایهود اولمرت، نخست‌وزیر سابق اسرائیل در گفت‌وگو با روزنامه صهیونیستی جروزالم پست اظهار داشت که رژیم متبوعش مدت‌هاست در راستای جلوگیری از دست‌یابی ایران به اهداف هسته‌ایش تلاش می‌کند اما این تلاش‌ها [برای حصول نتیجه] باید توسط ایالات متحده و جامعه بین‌المللی هدایت شوند.

وی مدعی شد که با وجود توان بالای نظامی اسرائیل، نباید فراموش کرد که همکاری با آمریکا و اروپا می‌تواند کار جلوگیری از تلاش‌های هسته‌ای ایران را ساده‌تر کند و این راهی است که اسرائیل باید در پیش گیرد.

اولمرت قرار است یکی از سخنرانان کنفرانسی باشد که در نیویورک و تحت عنوان «نبرد برای رویای صهیونیسم» برگزار می‌شود.

به‌نظر می‌رسد این سخنان اولمرت واکنشی به سخنان اخیر برخی مقامات نظامی رژیم صهیونیستی باشد که مدعی شده‌اند اسرائیل به تنهایی قادر به حمله به برنامه هسته‌ای ایرن است. وزیر جنگ و رئیس ستاد مشترک ارتش صهیونیستی از آن جمله‌اند.

بسیاری از کارشناسان نظامی نسبت به توان اسرائیل برای حمله یک‌جانبه به تاسیسات هسته‌ای ایران ابراز تردید کرده و نسبت به عواقب چنین اقدامی به تل‌آویو هشدار می‌دهند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها