امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153635
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۵۳
تعداد بازدید: 311
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در جریان مذاکرات روسای هیأت های یمنی با نماینده سازمان ملل، دو نفر از اعضای هیأت ریاض وارد درگیری لفظی با یکدیگر شدند و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در جریان مذاکرات روسای هیأت های یمنی با نماینده سازمان ملل، دو نفر از اعضای هیأت ریاض وارد درگیری لفظی با یکدیگر شدند و نشست بدون حضور آنها ادامه یافت.
در حالیکه مذاکرات در پنجمین روز خود همچنان بین طرفهای یمنی ادامه دارد و موضوعاتی نیز همچنان بر روی میز باقی مانده است، برخی از ناظران خارجی حاضر در محل مذاکرات از درگیری «عبدالملک المخلافی» و «احمد عبید بن دغر» از هیأت ریاض در محل مذاکرات خبر دادند.
به گفته منابع آگاه،این درگیری در پی اصرار المخلافی بر توجه به مسئله تعز در تمامی بحث های صورت گرفته، ایجاد شده که خشم بن دغر را برانگیخته است و المخلافی را به اقدامات نژادپرستانه و عدم توجه به گفتمان جمعی متهم کرده است.
در پی این مسئله،المخلافی و بن دغر جلسه روسای هیأت های مذاکره کننده با «اسماعیل ولد شیخ» فرستاده ویژه سازمان ملل را ترک کردند و «عبدالعزیز جباری» دبیرکل حزب عدالت و زندگی از هیأت ریاض، از «ولد شیخ» و اعضای هیأت میهنی خواست بدون توجه به نبود دو عضو تیم ریاض به گفت و گوها ادامه دهند و گفت که به تنهایی در مذاکرات می ماند.
بعد از خروج مخلافی و بن دغر از سالن گفت و گوها درگیری لفظی میان دو نفر تشدید شد و در نهایت با دخالت احمد عوض بن مبارک این مشاجره لفظی به پایان رسید و بعد از نیم ساعت به جلسه گفت و گوها بازگشتند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار