امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153637
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۵۳
تعداد بازدید: 250
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ژنرال «آناتولی کونووالف» معاون فرمانده نیروی هوایی دور پرواز روسیه اعلام کرد: مسیر جدیدی برای پرواز هواپیماهای ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ژنرال «آناتولی کونووالف» معاون فرمانده نیروی هوایی دور پرواز روسیه اعلام کرد: مسیر جدیدی برای پرواز هواپیماهای نظامی دور پرواز روسی به سوریه با دور زدن اروپا برای بمباران مراکز تروریست ها انتخاب شده است.
کونووالف در مورد مسیر جدید پرواز جنگنده های روسی به سوریه تصریح کرد: بمب افکن های دور پرواز روسیه از پایگاه هوایی منطقه «اولنگورسک» (در استان مورمانسک شمال غرب روسیه) برای پرواز به سوریه از شرایط جدید استفاده می کنند.
وی ادامه داد: این پایگاه امکان دسترسی هواپیماها را به مناطق دور دست با سوخت گیری هوایی فراهم می کند.خلبانان روسی حتی در چنین شرایطی به انجام وظایف خود می پردازند.
مسیر هوایی جدید از فراز اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه عبور می کند.
کونووالف گفت، بمب افکن های دور پرواز راهبردی روسیه از آغاز عملیات ضد تروریستی در سوریه 145سورتی پرواز انجام داده و یکهزار و 500 تن بمب و 20 فروند موشک های بالدار به مراکز تروریست ها در سوریه پرتاب کرده اند.
به گزارش ایرنا، روسیه از هشتاد روز پیش با حدود 60 هواپیما و بالگرد نظامی در سوریه علیه گروه های تروریستی به ویژه داعش عملیات نظامی اجرا می کند و تاکنون بیش از 8500 مرکز تروریست ها اعم از مقرهای فرماندهی و انبارهای سلاح و مهمات را نابود کرده است. 

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها