امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153641
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۵۳
تعداد بازدید: 317
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  " منیر القادری" و همسرش که در راه رسیدن به آلمان مسیر دشوار و خطرناکی را در ترکیه و یونان پشت سر گذاشتند، وقتی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  " منیر القادری" و همسرش که در راه رسیدن به آلمان مسیر دشوار و خطرناکی را در ترکیه و یونان پشت سر گذاشتند، وقتی متوجه شدند گربه اشان، اقامت رسمی کشور آلمان را دریافت کرده است، شوکه شدند.
خبرگزاری شام تایمز، در گزارشی نوشت: وقتی منیر و همسرش نادیا به مرز آلمان رسیدند، ماموران مرزی گربه آنها را برای جلوگیری از بیماری های مسری، به قرنطینه منتقل کردند و بعد از گذشت چند ماه، این زن و مرد آواره سوری تصور کردند که گربه شان را به علت داشتن بیماری خاصی از دست داده اند.گربه سوری قبل از صاحب‎اش ویزای اروپا گرفت!+تصاویر
اما دولت آلمان بعد از 3 ماه با بازگرداندن گربه به همراه چند وعده غذا و اسباب بازی رایگان و ثبت نام این حیوان  در اسناد دامپزشکی آلمان و نیز اعطای ویزای اروپا به گربه، خانواده آواره سوری را شوکه کرد.
به گزارش سایت آمریکایی "بازفید"، با وجود این که گربه منیر القادری ویزای اروپا را گرفته؛ اما وی و همسرش منتظرند دادگاه آنها برگزار شود تا بتوانند، مجوز اقامت رسمی در آلمان را دریافت و از مزایای آن برخوردار شوند.
از حدود 5 سال پیش تاکنون، کشور سوریه به عرصه جنگ و اقدام های تروریستی تبدیل شده و در این مدت شمار زیادی از مردم بی گناه سوریه قربانی جنایات گروهک های تروریستی شده اند که حامی و پشتیبان مالی و لجستیکی آنها، قدرت های منطقه ای و بین المللی بوده اند.
در این مدت بسیاری از شهرها و روستاهای سوریه و زیرساخت های این کشور تخریب شده و 12 میلیون شهروند سوری از جمعیت حدود 24 میلیون نفری این کشور اکنون آواره شده اند که بیش از 4 میلیون نفر از آنها به کشورهای دیگر رفته اند.
گربه سوری قبل از صاحب‎اش ویزای اروپا گرفت!+تصاویر
قدرت های منطقه ای چون ترکیه، عربستان سعودی و قطر با چراغ سبز متحدان اروپایی و آمریکا، به شیوه های مختلف از گروهک های تروریستی در سوریه حمایت می کنند.
براساس شواهده و قرائن موجود، بسیاری از آوارگان سوری در مسیر کشورهای اروپایی قربانی شده اند و اینک مدعیان دروغین دموکراسی و آزادی، درحالی به این گربه خانواده سوری مجوز اقامت رسمی در آلمان را داده اند که شمار زیادی از آوارگان سوری در مسیر یافتن پناهگاهی امن برای رهایی از دست ترورست های خون آشام، با مرگ دست و پنجه نرم می کنند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها