امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153643
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۵۳
تعداد بازدید: 247
به گزارش «پیروان مــوعــود»، هارون الرشید هزاری، معاون رییس پلیس چیتاگونگ امروز ضمن اعلام این خبر از دستگیری دو فرد مظون در صحنه حادثه این انفجار نیز ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، هارون الرشید هزاری، معاون رییس پلیس چیتاگونگ امروز ضمن اعلام این خبر از دستگیری دو فرد مظون در صحنه حادثه این انفجار نیز خبر داد.
وی در گفت وگو با فرانس پرس در داکا گفت: روز جمعه در آخر برگزاری نماز جمعه بود که افراد مظنون چند بمب را به داخل مسجد عیسی خان این پایگاه دریایی در چیتاگونگ پرتاب کردند.
عبدالجلیل مندل، رییس پلیس چیتاگونگ نیز ضمن تایید این خبر با اعلام اینکه هیچ گروهی تاکنون مسئولیت این اقدام تروریستی را به عهده نگرفته است افزود: از پنج بمبی که به داخل این مسجد پرتاب شد دو بمب که شبیه به نارنجک کوچک بودند منفجر شده و براثر همین انفجارها شش تن از نمازگزاران زخمی شدند.
بنگلادش طی چند ماه اخیر صحنه چندین اقدام تروریستی از سوی افراد مظنون از جمله ترور چند تبعه کشورهای خارجی از کشورهای ژاپن و ایتالیا و چند رهبر فرقه های صوفیه این کشور بود که گروه تروریستی داعش مسئولیت برخی از آنها را قبول کرده بود.
این درحالی است که دولت بنگلادش ادعای داعش را رد کرده و معتقد است که گروه شبه نظامی مخالف دولت این کشور یعنی ‘جمعیت المجاهدین’ در پشت پرده این اقدامات تروریستی قرار دارد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار