امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 153647
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۴۱
تعداد بازدید: 249
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نوشته روزنامه «الجریده التونسیه»، انفجاری قوی ساختمان سازمان امنیت شهر صبراته در خلیج سیدرا در غرب لیبی را لرزاند که ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نوشته روزنامه «الجریده التونسیه»، انفجاری قوی ساختمان سازمان امنیت شهر صبراته در خلیج سیدرا در غرب لیبی را لرزاند که منجر به زخمی شدن شمار زیادی شد، اما آمار دقیق تلفات مشخص نیست.
شدت این انفجاربه قدری بود که بر اثر آن شیشه های پنجره های ساختمان های اطراف محل حادثه شکسته شد.همزمان با این انفجار، دروازه شرقی شهر مصراته هدف شلیک راکت آر.پی. جی قرار گرفت که خسارتی در برداشت.
از سوی دیگر هلال احمر لیبی اعلام کرد: در جریان درگیری ها در شهر اجدابیا که از سه روز پیش بین ساکنان این منطقه و افراد مسلح وابسته به گروه تکفیری انصارالشریعه وابسته به شبکه القاعده آغاز شده به 15 نفر رسیده است.در این درگیری ها دست کم 27 نفر نیز زخمی شدند.
«مارتین کوپلر» نماینده ویژه سازمان ملل در بحران لیبی نیز از ادامه درگیری ها در اجدابیا اظهار نگرانی کرد و همه طرف های لیبی را به امضای توافق سیاسی در لیبی فراخواند.اعضا پارلمان و کنگره ملی و دیگر شخصیت های سیاسی لیبی روز پنجشنبه (26آذر) با نظارت سازمان ملل متحد در شهر صخیرات مغرب توافق صلح امضا کردند.
هنوز هیچ گروهی مسئولیت انفجار صبراته را به عهده نگرفته است. اما تروریست های داعش در ماه های اخیر مسئولیت چند حمله در لیبی را برعهده گرفته اند که از جمله آن حمله به هتلی در طرابلس و قتل ده ها مسیحی مصری و اتیوپیایی بوده است.
انفجار بمب در ساختمان سازمان امنیت مصراته در غرب لیبی

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها